Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg szeretném venni öcsémnek...

Csopi1983 kérdése:

Meg szeretném venni öcsémnek a Minecraftot telefonra viszont nem jöhet szóba bankkártyás vásárlás de kitaláltam egy lehetséges lehetőséget arra hogy ezt megoldjam, működne?

Figyelt kérdés
Az a zseniális tervem hogy a saját telefonomon bejelentkezek az ő Google fiókjába,ott a telenoros kártyámrol megveszem play áruházban (azért nem teszem bele a SIM kártyámat az ő telefonjába és veszem meg úgy mert a telefonja letiltotta a kártyákat) szerintetek működne? Vagy van egyszerűbb módszer is erre? Ha igen akkor szívesen hallgatom :D

2019. szept. 6. 23:31
 1/4 Liza12007 válasza:

Hali! Az aptoide nevű alkalmazásról ingyenesen is letölthetőek a legújabb verzióját! A böngészódbe írj annyit: Aptoide telepítése

És az első link az lesz! Sok szerencsét! Remélem megtalálod!

2019. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#2, a hivatalos verzióban licenszellenőrzés is van ám.

Egyébként nem ajánlom a Minecraftot, mert nagyon durván függövé tesz.

2019. szept. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igazából ingyen is le lehet tölteni google-ról a kicsit régebbi verziókat. Pl nekem a 0.14.0. van
2019. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy ingyen is le lehet, viszont abban nem tudnánk távolrol együtt játszani max lanolni,pont ezért akarom megvenni
2019. szept. 19. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!