Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steamen vásárolt jétkok...

Steamen vásárolt jétkok magyaosítása?

Figyelt kérdés

Üdv!


A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet magyarosítani a Steamen vásárolt jétékokat? Tehát gondolok én itt arra pl, hogy megvettem a Rome Total War c. játékot, alapból magyar nyelv nincsen a játékban, viszont, ha letöltök hozzá egy magyarítást, akkor az működhet-e? Ha igen hova kell telepíteni? Mert próbáltam a steam mappájába ahol van a játék de nem működik így..


Köszi a válaszokat!


Üdv!



2015. márc. 8. 23:08
 1/2 CptTomato ***** válasza:

Ha alapból nincs hozzá magyarítás, letöltöd és berakod oda ahová kell.... ezt majd az oldalon ahol letöltöd megtudod...és ott el is mondják hogy hogyan kell működésbe hozni, mivel játéka válogatja.

Ha van hozzá "beépített" magyaritás, csak kiválasztod a telepítésnél....és/vagy a játékon belül.

2015. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi! :)
2015. márc. 24. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!