Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyha van GTA 5 egy profilon...

Hogyha van GTA 5 egy profilon és megosztom a játékot steamen akkor ha mod menüt használok akkor csak azt a profilom banoljak amin használtam vagy mind a kettöt?

Figyelt kérdés

2019. szept. 7. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában mindent bannolnak ami hozzád tartozik, modolásnál nincs kegyelem ha elkapnak vagy fennakadsz a szűrőn. Amúgy nem értettem ezt soha, a GTA 5 olyan játék hogy megszólal, annyi mindent lehet benne csinálni alapon is (pláne az Onlineban) hogy életed végéig lefoglal, mit kell rajta modolni? Ha valódi Ferrarikat meg Lamborghiniket akarsz akkor meg játsszál Forzával vagy NFS-sel.

De amúgy témára visszatérve ja, mindened tiltják, és végleg, nincs kegyelem meg x idő után visszaengednek stb. Ha neked megéri 10+ ezer Ft-ot kidobni akkor hajrá. Szerintem inkább játsszál normálisan. De ez csak az én tanácsom, amúgy te dolgod.

2019. szept. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igaz, aznem lenne jo de azert nem lehet rossz modolni én csak a storyt akartam de ha azert is banolnak akkor inkább hagyom annyit azért nem ér az egész
2019. szept. 7. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!