Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bannoltak a LOLból mert...

Bannoltak a LOLból mert állítólag parancsfajlt használtam, pedig nem is csináltam semmit! Azt írták, nem oldják fel a perma bannt a fiókról, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mocskosul nem fogom tudni újra kezdeni ezt az egészet, mert nagyon régóta játszok, szünetben kezdtem el, messze jutottam már vele, és most így érettségit megelőző évben, kollégiumban egyáltalán nem tudnék játszani.... Van valami mód a fiók visszaállítására??
2018. márc. 15. 05:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs. A RIOT sosem állít vissza semmilyen bannolt fiókot. A csalásvédelme túl érzékeny, sokféle, háttérben futó programot képes csalásnak érzékelni, mint pl. a karbantartó programokat.
2018. márc. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát az rohadt jó.... most cseszhetem azt a 3 évet amit bele öltem..........
2018. márc. 15. 10:06
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Mert mégis mit szereztél az alatt a 3 év alatt, amit most ezzel elvesztettél?
2018. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok mindent lehet, szezon végi skin, ideiglenes, csak akkor megszerezhető ikonok, wardok, az esetleges belenyomott pénzről már nem is beszélve.


Ez cumi, sajna így jártál.

2018. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pontosan. még kimaradt a belefektetett idő...
2018. márc. 15. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!