Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cini minis gabonapehely mellé...

Cini minis gabonapehely mellé kapott régi cdk?

Figyelt kérdés

Régen 2006-7 körül.

A cini minis gabonapelyhek mellé volt valami "gagyi" játék.

Ami persze akkoriban nem tűnt gagyinak.

Valakinek megvan az a lista hogy milyen játékokat rejtettek el akkoriban a dobozokban ?!

Én a Starsky & Hutch-ra emlékszem legélénkebben :D



2019. szept. 13. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Starsky és Hutch még EVM forgalmazásban is volt :D

nekem megvolt a Chicken Shoot 2, és emlékszem volt Pokoli Szomszédok 1 és Pink Panther: The Pinkadelic Pursuit is, de lehet ezeket a Family Frost adta családi jégkrém csomagok mellé ajándékba

2019. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

JUjj EVM sorozat és a rossz pc játékok..instant retró.

De sajnos az utóbbiak amit leírsz mind a jégkrémesnél voltak.

Azok is megvannak eredetibe :D

2019. szept. 16. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:

közben eszembe jutott néhány

osztálytársamnak Crazy Taxi volt gabonapelyhes dobozból

aztán volt a CiniMinisnek két demo lemeze, az egyiken stratégiai játékok voltak ha jól emlékszem a Seven Kingdoms demoja is rajta volt

a másik lemezről csak a Tetrisre és a Rich Diamond nevű játékra emlékszem, utóbbi beleégett az agyamba mert apám nagyon sokat nyomta :D

ezen kívül arra emlékszem hogy a Chocapicnak volt valami saját készítésű játéka amiben a barna kutyával kellett talán csillagokat összeszedni egy repülőgéppel

2019. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a Starsky és Hutchra emlékszem. Tescoban vettük faterommal anno. De rég volt! :D 21/F
2019. okt. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!