Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a top5...

Szerintetek melyik a top5 legidegesítőbb játék, amivel valaha játszottatok?

Figyelt kérdés
Írhattok nyugodtan sztorikat is, nálam az első helyen a sakk áll bár ez annyira már nem is játék. Azt mondja, hogy eddig egy, kettő, három laptopot vágtam tönkre miatta, szétvertem a szobát és majdnem idegsokkot kaptam és meghalltam. :)

#játék #számítógépes játék #idegesítő játékok
2019. szept. 16. 19:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
Miceforce. Sosem felejtem el a bootcamp pályákat. Olyan gyorsan még sosem vágtam laptopot a földhöz 😉
2019. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
State of War-t próbáltad már? Magyar játék, nem rossz csak van egy mondat amit sokat fogsz benne hallani ^^
2019. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Még nem szerencsére, egy időre le is állok mert már félek hogy kárt fogok tenni a gépbe! Inkább edzek vagy tanulok. Néha jó játszani, de nem mindegy mivel. :) Egyszer a telómon volt valamilyen játék ami tökre felidegesített, már nem tudom a nevét de az konkrétan csalt. Direkt valami troll bug volt benne le is töröltem.
2019. szept. 16. 20:19
 4/12 anonim ***** válasza:

Remnant - From the ashes; coopra van tervezve, de egyedül is játszható. Viszont coopban túl könnyű, egyedül pedig nagyon frusztráló és unalmas, a sztori is gagyi.


Mortal Kombat 11 - Multi tele laggerekkel és spammerekkel, ezt egy kontrollerem bánta (pedig nem vall rám egyáltalán)


Darkest Dungeon - Ez a jó értelemben idegesítő, a játék rng-re épül, úgyhogy egy pillanat alatt rosszra fordulhatnak a dolgok. A dolgod, hogy a legrosszabb helyzetekből is megpróbáld kihozni a legjobbat.

2019. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fifa 14 et tudnám kiemelni Ps2-őn. Nbak2 17 vagy 18 nekem nem sikerült bedobni, a gép mindig bedobja ezt miért jó így kiadni.?
2019. szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Witcher 1-ben a törppóker. Számítógépnek mindig full sora van vagy dupla párja, én örülhetek ha egy párt kapok, 10 esetből 9-szer kikapsz


GTA Vice City-t imádtam de azt a fаszt aki a Driver missziót kitalálta bele, azt kalapáccsal kéne pofán vágni és utána cementet önteni a gyomrába


Hotline Miami - megoszlik a játékról a vélemény, van aki imádja, van aki szerint borzalmas, én csak simán frusztrálónak találtam ezért 1-2 óránál többet nem is játszottam vele


Mortal Kombat ami imádja a saját szabályait feldobni, a 9-ben kdvencem volt sztori módban mikor kettő-egy ellen felállásban kellett egy duót lenyomni, ezek mellett ami rám érvényes az az ellenfélre nem, az ellenfél levegőben támadás közben is védekezik, Shao Kahn-t meg valami top 10 minden idők legbénább bossának is megválasztották

2019. szept. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja ismerős sztorik, billentyűzet repkedés meg hasonlók! :) Mondjuk nem olyan vicces, de hát ja.. kemény dolog ez.
2019. szept. 18. 17:43
 8/12 anonim ***** válasza:

A GTA Vice Cityben én is adom azt a küldetést, amiben repkedni kellett azzal a robottal vagy mivel az építkezésen, na ott én is majdnem rohamot kaptam, de a vonatos küldetés se rossz a San Andreasban, meg a Patriotos tereprallik vagy mik a GTA 3-ban, ott is az utolsónál (Gripped) azt hittem szétverem a gépet a 30-adik próba után már.

GTA-kon kívül, emlékszem gyerekkoromban volt egy Spongyabobos kis idétlen játék ahol csúszkálni kellett ilyen csúszdákon, rendesen felcsesztem magam mikor állandóan lehullottam a mélybe. :D

Meg a Shrek 2-nél is volt hogy unokatesóm hívtam át mert nem tudtam megcsinálni egy pályát. :D

Biztos volt még sok de ezek ragadtak meg.

Illetve az örök változás jegyében a kedvencem mikor GTA Onlineban valami életképtelen majom mindig felrobbant, lelő vagy bemodol mikor valami fontosat csinálnék, bár erre már találtam megoldást azóta, privát lobbi és csókolom.

2019. szept. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 az építkezéses pálya a távirányítós helikopterrel szerintem annyira nem vészes, mmint emlékszem az elején én is üvöltöztem de ha az ember egyszer ráérez a helikopter irányítására akkor nem olyan durva már

amikor a kubaiak motorcsónakait kell kis távirányítós repülővel felrobbantani meg repülővel szórólapokat szétszórni azok szerintem sokkal frusztrálóbbak

a Driver küldetés amiről én beszéltem egyébként az amikor versenyezni kell valami gyökérrel, akinek kétszer gyorsabb autója van, nem hat rá a fizika és verseny közben még a rendőrök is idegesítenek de természetesen csak téged, őt nem - és a legjobb az egészben hogy a misszió egyszerűen felesleges azért versenyeztek hogy a csávó segítsen a bankrablásban de a bankrablás elején lelövik szal a nap végén csak időpocsékolásnak érződik az egész

2019. szept. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Geometry dash. 1 telefonom széttört miatta, de ezen a másik telefonon egész jól belejöttem.
2019. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!