Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hasonló játékok mint a (főleg...

Hasonló játékok mint a (főleg pl pathologic) half life, SCP – Containment Breach, penumbra, amnezia, paratopic?

Figyelt kérdés
tehát főleg az a régi grafika, az a beteg hangulat. bármi ami egy picit bele illene a sorba?

2019. szept. 26. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Resident Evil sorozat

Metro sorozat

STALKER trilógia

2019. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezeknek adj egy esélyt:


System Shock 1-2,

Deus Ex (első rész),

Az eldő három Thief rész,

Bioshock 1-2

The Void (Pathologic fejlesztőitől).

2019. szept. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bevallom jobb lenne ha nem kéne benne annyira lövöldözni, mert már unom :D a the voidot már el is keztem , de amúgy köszönöm szépen, bár még írhattok :)) ezekből sose elég mert eyszer úgy is elfogynak, de a the voidot már el is keztem
2019. szept. 27. 13:02
 4/7 A kérdező kommentje:
bevallom jobb lenne ha nem kéne benne annyira lövöldözni, mert már unom :D a the voidot már el is keztem , de amúgy köszönöm szépen, bár még írhattok :)) ezekből sose elég mert eyszer úgy is elfogynak.
2019. szept. 27. 13:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy nyitott a szerepjátékokra? Erősen ajánlanám a Planescape: Torment c. játékot, nagy jó hangulata van, és egyedi a világa is, a hangsúly pedig a párbeszédeken van, nem a harcokon.
2019. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

STALKER, f.e.a.r., bioshock, fallout, god of war, portal, Selenderman játékok talán.

Most így ilyesmik jutottak eszembe, amik úgy hasonlóak talán. ☺️

Ezek már eltérőek, de én személy szerint imádom betegebb, szomorú játékokat:

Alice Madness Returns, The Cat Lady, Downfall, Lorelai, Gnarled Hag, Neverending nightmares, What remains of Edith Finch.

Remélem valamennyire tudtam segíteni ☺️

2021. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy azt hiszem van már pathologic 2. :D Vagy készülőben van. Előző voltam:D
2021. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!