Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki az aki itt pro az Amnézia...

Ki az aki itt pro az Amnézia c. RPG játékban? Lenne hozzá két kérdésem.

Figyelt kérdés

Az egyik az, hogy lehet a barlangban a kódot könnyen megfejteni, ahol megkaphatom a Draco-hoz a két új speciális támadást.


A másik az, hogy hanyas szinttel érdemes nekirugaszkodni az utolsó pályához, a kastélyos barmoláshoz?



2015. ápr. 28. 20:21
 1/1 anonim válasza:

Már régen játszottam utoljára a játékkal, így nem emlékszem annyira.


A kastélyos harcnak én min. akkor ugranék neki, amikor a vadászparkban már meg tudok ölni 1 menetben mindent. Ez kb akkor van, ha már sikerült megvenni mindenből a "sárkány" változatot(sárkány karvédő, sárkány pajzs).

A szintet annyira nem néztem.


A kódfejtős rész asszem hasonlított vmi játékra a gyerekkoromból. Én papírral és ceruzával tudtam megfejteni. Elöször mindig olyan kódot szomtam beírni, amiben csak kevés számjegy van. Gyors módszer nincs, mer mindig más kódot generál és a számjegyekből is túl sok van.

2015. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!