Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A grafikától eltekintve a...

A grafikától eltekintve a Dragon Quest-nél az eredeti GameBoy Color vagy a mobilos változat a jobb?

Figyelt kérdés
Eddig még nem játszottam egy Dragon Quest játékkal sem, de nagyon szeretem a keletről származó retro játékokat, szóval mindenképpen végig szeretném vinni majd sorjában a játék epizódjait. Szóval ha eltekintünk a grafikától, és csakis a játékélményre koncentrálunk, akkor az egyes epizódonkál az eredeti vagy a mobilos remamke változatok-e a jobbak? Van esetleg valami tudnivaló, vagy fontosabb spinoff-jai a sorozatnak?
2019. okt. 7. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Az első három rész mobil portjai gagyik és szerintem gameboy color-on a legjobbak. A 3 gameboy verziójában (ami a sorozat egyik legjobb része) extra tartalmak is vannak, ami a többi változatból hiányzik. Viszont már ezek is remake-ek, eredetileg NES/Famicom játékok voltak.


A 4-6 mehet mobilon. Az 5-nél a PS2 port is szóba jöhet a full 3D grafika és a jobb zene miatt, de mobilon hozzáadtak pár új kényelmi funkciót és tartalmat.


7: Talán a 3DS-es remake, de annyira más, hogy a PS1-es eredeti sem rossz választás, ráadásul mobilon is tudod emulálni.


8: A Playstation 2 eredeti sokkal jobban néz ki és jobb a zene, de 3DS-en javítottak a játékmeneten és extra tartalmakat is kapott. A mobil portot nem próbáltam, de azt hiszem az csak egy sokkal rosszabbul kinéző PS2 verzió.

2019. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!