Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends fiók, egy...

League of Legends fiók, egy sima 30-as, büntetlen fiók mennyibe kerülhet? Vannak megbízható oldalak?

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha tiltott az eladás, csere, kereskedelem, akkor nincs megbízható oldal, mert hülye lenne bárki olyan dologért fizetni amit utána elvehetnek tőle.
2019. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jogsira is befizeted amit kell, amit aztán el is vehetnek tőled. Ugyan így telefonnal, bármikor elliphatják.
2019. okt. 14. 21:40
 3/12 A kérdező kommentje:
Plussz rengetrg referenciával rendelkező oldal, booster létezik.
2019. okt. 14. 21:40
 4/12 A kérdező kommentje:
Valamint amikor a supportnak tettem fel kérdést, ők azt írták, hogy Nem ajánlott ez a tevékenység, mert aztán nem lehet ki deríteni hogy ki az igazi tulaj, de nem tiltották azt.
2019. okt. 14. 21:41
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom te milyen supportnak irtal, de account eladása joforman minden játékban tilos.

Ráadásul sima 30-as fiokokat ingyen dobalnak utannad.

2019. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Ha ennyire utánajártál akkor mi a kérdés?


Jogsit meg iylesmit viszont kár ehhez hasonlítani, ugyanis jogsit amx akkor veszik el, ha valami oylat teszel, ha telefont ellopják, azért mehetsz rendőrségre, itt viszont konkrétan semmi sem védi se az eladót se a vevőt, ezért nem is érdemes ilyesmivel szórakozni.

2019. okt. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Ha találsz is rá vevőt, vagy valami oldalt ami meghirdeti neked, abból nem fogsz meggazdagodni, főleg utóbbinál mert ott még nyilván megy majd minimum a fele részesedésként az oldalnak...

De egyébként se mennek jó pénzért alap 30-as accok, ebayen 1000ft körül kapsz már ranked ready accokat, nem véletlen, hiszen ma már nem túl nehéz szerezni (vagy csinálni) egy olyan botot ami nonstop elindít egy bot gamet és csak mászkálgat jobbra balra magában...

2019. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
"Ráadásul sima 30-as fiokokat ingyen dobalnak utannad" .. Meg tudnád mutatni, hogy hol? Tényleg kíváncsi vagyok rá.
2019. okt. 15. 17:37
 9/12 A kérdező kommentje:

Hahóóó? Vagy esetleg válaszoljak a másik részére a kérdésednek? "Nem tudom te milyen supportnak irtal" Nézd csak, itt egy oldal: [link]

Itt tettem fel a kérdést, és linkeltem be az egyik facebookos fiók kereskedős csoportot, amire azt válaszolták, hogy nem csinálnak vele semmit, mert a fiókok adásvétele nem tilos, csak nem ajánlott, mert ha átvernek vele, nem lesznek hajlandóak arra hogy visszaállítsák a fiókot, mert nem derülhet ki egyértelműen ki a jogos tulajdonosa, így annál marad, aki utoljára megváltoztatta az adatait.


"Ha ennyire utánajártál akkor mi a kérdés?"

Nem azt kérdeztem, hogy mennyire legális, vagy hogy épp "ki lenne hülye fizetni érte", hanem azt, hogy kb mennyibe kerülhet egy letisztult fiók, és milyen oldal számít megbízhatónak.

Sajnálom, ha szövegértési problémákkal küzdesz :/

2019. okt. 16. 09:00
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Mar leirta, ezresert ranked ready.

Rengeteg játékban ingyen adják tovább az alap accokat. Én is adtam már tovább mindenemet jatekon belul, tok ingyen mikor abbahagytam. Egy 30as acc meg nem nagy durranás kifarmolni.

A Riot akkor túl engedékeny. Más jatek kiadók épp hogy ne kelljen majd kinlodni a fiók eredeti tulajnak a kiderítése el alapból tiltják az eladását. Sőt te nem is vagy tulajdonos, csak felhasználó, a fiokod is a kiadó tulajdona. Más tulajdonát meg nem adhatod el.

2019. okt. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!