Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti ismeritek a Twitchet,...

Ti ismeritek a Twitchet, szoktátok nézni?

Figyelt kérdés
Ha igen, kiket?

2019. okt. 14. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Ismerem, sosem nézem.
2019. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Van, hogy nézem de igazából nagyon nem csípem. Inkább nézek meg egy LP-t youtube-on ahol nincs az a sok hülye gyökér néző aki azt élvezi hogy a hülye random neve megjelenik a képernyőn és akkor felolvassák és megköszönik neki. Az ilyennek fel se merül hogy engem a gameplay érdekel, nem az ő hülye neveik amivel mindig megszakítják.
2019. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Ismerem de nem nézem. Úgytudom jópáran megélnek belőle mert a sok idióta akinek nincs mire költeni a pénzét adakozik ezeknek. Jómagam nem támogatom az efajta pénzszerzést
2019. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Ismerni ismerem de talán ha 5 percet néztem rajt valamit összesen. Valahogy jobban élvezem aha én játszok mintsem mást nézni.
2019. okt. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Ismerem, de nem sok értelmét látom annak, hogy azt nézzem mások hogyan játszanak, úgyhogy nem szoktam nézni.
2019. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thomas Dolphin válasza:
40%
Ismerem és gyakran nézem többször mint a YT-t. Már suboltam is párszor. Blackiit, Vendelt, Piercet, Kiss Ádámot, LL Stylisht, Riot Gamest, kb mindenkit aki lolozik.
2019. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Nézem. NerdHub pl
2019. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3. Mondjuk a közösségi finanszírozásnál nincs jobb fizetési forma... Ha azzal fizetsz a tartalomért, hogy megnézed a reklámokat, az rád nézve sokkal károsabb, több szempontból is.

Ha simán ellopsz egy tartalmat (add blockot használsz pl.) az sem becsületes, mert egy olyan tartalom fentartásából nem veszed ki a részed, amire Te is igényt tartassz...

Ha támogatod azokat akiket nézel, akiknek a munkájára "szükséged" van, akkor már viszont etikus ha nem nézel reklámokat sem.

Sok platformon ebben az esetben nincsenek is...

Valamint azt is el tudod dönteni, hogy kit és mennyivel támogatsz.


Magyarországon hajlamosak vagyunk olyan dolgokért nem fizetni, melyekre bőven igényttartunk, csak ingyen is megkaphatjuk őket... És legtöbbször nem olyanok lopnak ilyen dolgokat akik nem tudnák kifizetni, csupán azért nem fizetnek mert nem "kell".


Egy olyan videojátékból amiből itthon csupán 10,000 darabot adnak el, Csehországban 100,000 darabot.

Pedig nagyjából ugyanakkora a néppesség a két országban.


Itthon csupáb 2000 album eladás kell ahhoz, hogy egy lemez aranylemez legyen, 4000 ahhoz, hogy platina.

A legtöbb világhírű giga-mega sztár sem tudja ezeket magyar besorolásokat elérni... Nem hogy a függetlenebb előadók.

Pedig már a Spotify hallgatottság is beleszámít az eladásba, de így sem.

2020. márc. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!