Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Need for speed payback-ben...

Need for speed payback-ben hogyan lehet a kocsik végsebességét felhùzni 250 fölé?

Figyelt kérdés

399-es a kocsim de nem kapok olyan kàrtyàt ami növelné a végsebességet. De làtom hogy sok jàtékosnak meg 300-350 a végsebessége.

Hogy tudnàm én is feltòlni 300-ig?



2019. okt. 20. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazzal a kocsival? Bizonyos kocsik közt elképesztő különbségek vannak. Azt hiszem a Super Build is számít.
2019. okt. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Jut eszembe ha három egyforma márkájú kártyát teszel be akkor azoknak a hatása sokszorozódik. Nem tudom, hogy hat egyformánál számít-e, de az tény, hogy bizonyos márkák bizonyos képességekre vannak kihegyezve.
2019. okt. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt. Akkor lehet hogy rosszúl vàlogattam a kàrtyàkat. Megpròbàlom màsképp. Köszi.
2019. okt. 21. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak a kártyabónuszok. Alul a márkáknál látod, hogy mit ad ha 3 vagy 6 egyforma kártyát teszel be abból a márkából. Pl Americana Nitro és Air.


Ha egy márkából 3 egyformát raksz be akkor azt írja olyan mintha még egy kártyád lenne berakva azzal a két képességgel ami a márkához tartozik. Ha hat egyformát raksz be akkor olyan mintha 2 és fél kártyád lenne berakva még pluszba azokkal a képességekkel.

2019. okt. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt. Még egy kérdés : a hàrom egyforma kàrtyàn a képességeknek is egyformànak kell lenni?
2019. okt. 27. 17:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm sikerült. :)
2019. okt. 27. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!