Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez melyik mmorpg? (Pc)

Ez melyik mmorpg? (Pc)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Keresek 1 mmorpg-t még régebbről. Amire emlékszem belőle:


Már az elején 2 oldal közül kellett választani benne. A 2 oldal nevét nem tudom már de egyik fekete cuccokba volt másik meg fehérbe. A karakterek(classok) is ennek megfelelően néztek ki. A feketék kicsit "menőbben" mig a fehérek kicsit "aranyosabban"


Továbbá ha jól emlékszem akkor a 2 "faj/frakció" vezérei/istenei is hadban állnak egymással. Legjobban a Twin Saga-t tudnám ehhez hasonlítani hogy hogy kell elképzelni az ellentéteket, csak nem olyan anime-s grafikával hanem "modernebb" grafikával.


Ha jól emlékszem szinte mindenki a fehér oldalt választotta mert ott jobban néztek ki karakterek,vagy már nem tudom miért.


Előre is köszönöm a segítséget, remélem sikerül megtalálni.



2019. okt. 23. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az Aion lesz ez, legalábbis abban pont így van a " fehér és fekete " oldal.
2019. okt. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen az Aion az. Köszönöm szépen. :)
2019. okt. 23. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2019. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!