Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Cyberpunk 2077-nek miért...

A Cyberpunk 2077-nek miért van ekkora népszerűsége?

Figyelt kérdés

Elég csak megnézni annak a kevés videónak a nézettségét ami a játékot mutatja be. És tegnap olvastam arról hogy jövőre, amikor megjelenik a játék, 20 milliót is eladhatnak belőle.


Nekem nem tűnik a videókból olyan nagyon jó játéknak, persze nem is rossz.



2019. okt. 25. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Eddig még nem kaptunk egy nagyszabású cyberpunk szerepjátékot sem, szóval a maga nemében hiánypótló alkotás.


Másrészt az a csapat fejleszti, aki letette az asztalra a Witcher trilógiát, és mindhárom rész remekül sikerült.


Mindezek mellett a CDPR üzletpolitikája is kiemelkedik más AAA fejlesztők, kiadók közül, és sokkal kedvezőbb játékos szemszögből.

2019. okt. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

akkor nem veszed meg

csak az a másik 20 millió


szerintem király lesz, én tuti megveszem

2019. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég nagy a felhajtás körülötte. De szerintem érthető a lelkesedés. Egyrészt az elmúlt években a nagy kiadók játékai gyakran megosztóra sikerültek. Vagy alul teljesítettek, gondolok itt például a Fallout 76-ra. Másrészt a CDPR eddigi játékai nem okoztak csalódást a játékosok számára. Sőt, a Witcher 3 szerintem felül is múlta a várakozásokat. Így nem csoda, ha ugyanezt remélik a Cyberpunk 2077-től is. Természetesen ettől függetlenül még előfordulhat, hogy nem váltja be a hozzáfűzött reményeket. De az emberek általában bíznak abban, amit nagyon szeretnének.
2019. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy egy iszonyatos méretű képencsapás is lehet a " nagyoknak " mint az EA, Ubi, stb, hogy itt egy relatíve kis studió, ami megszégyeníti őket azzal, hogy nem úgy kezdik, hogy előírják, na ekkora bevétel kell ebben az évben, lehetőleg mellé egy rakat mikrotranzakcióval, hanem úgy kezdik ahogy réen szokás volt, a végletekig igyekeznek csiszolni a játékukat, és utána foglalkoznak a bevételekkel.
2019. okt. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!