Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cyberpunk 2077. Mit gondoltok...

Cyberpunk 2077. Mit gondoltok be fogja váltani a hozzá fűzött reményeket? Mit vártok a játéktól?

Figyelt kérdés
2020.04.16

2019. júl. 10. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Én személy szerint nagyon várom a játékot és remélem, hogy lesz olyan jó amilyennek ígérkezik. Ugyanakkor nagyon félek is tőle mert nagyon magasan van a léc főleg a Witcher 3 miatt. Szerintem a legtöbb játékos már akkor is csalódni fog benne ha "csak" annyira lesz jó mint a Witcher 3.
2019. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon várom, a Witcher sorozat nagyon nagy kedvencem lett. remélem a CD RED Project méltó lesz a hírnevéhez ismét.
2019. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
En is nagyon varom bar, bar a Witcher 3-al nem jatszottam.
2019. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó játék lesz, mert a fejlesztők tényleg tisztességesek. A Witcher játékaik jól működnek, nincsenek bugokkal elárasztva, a dlc-k szuper minőségűek és már-már túl jó árúak. Mondom ezt úgy, hogy nem igazán szeretem a Witcher játékokat a kor miatt, de egy jövőben játszódó játék Witcher minőségben szuper lenne.


Ha ugyanez a játék mondjuk az EA által jönne ki, akkor nem érdekelne, mert tudom, hogy ők nem adnak ki többé minőségi játékokat.

2019. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálni tudok csak a lepontozóknak, akinek más a véleménye írja le nyugodtan.
2019. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem jó lesz. 3+1 játék után azért még nehéz megténi a stúdiót. A The Witcher 1 és 2 zseniális, a 3 már kicsit ubisoft stílusó és unalmas is tud lenni, de összességében nagyszerű játék. Az a gameplay amit mutattak 1 éve a játékból engem nem hype-olt fel, sőt. De kíváncsian várom, hogy milyen lesz.
2019. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Őszintén, ha van műfaj, amit utálok, akkor az a cyberpunk. Kicsit csalódtam, hogy nem fantasy vonalon maradtak és ez az egész modern hightech város körítés nekem elveszi a játéktól teljesen a kedvem.
2019. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is jobban kedvelem a fantasyt mint a sci-fit. Ezzel a játékkal sokkal többet kell mutatniuk mint egy fantasyval vagy különben besülnek, sokkal összetettebbnek kell lennie olyan ötletekkel amit még nem láttunk és sokkal nagyobb mappal (egy city nem lesz elég) vagy különben feledésbe merül mint a többi sci-fi game. A witcher miatt bízom benne hogy jó lesz és kivételes de szerintem mindenki sokat vár egy sci-fi játéktól és mégtöbbet egy olyan csapattól aki a witchert csinálta, nem lesz elég egy átlagos játék mechanika brutál jó storyval, ezzel nagyon újat kell mutatni ami nagyot üt,
2019. júl. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8-as, elvileg maga a map joval nagyobb lesz, mint a Witcher 3 mapja es a legtobb epulet az szabadon bejarhato lesz. Illetve legalabb 3x vegig kell majd jatszani, hogyha mindent meg akar makd tapasztalni a player, mivel 3 kulonbozo storyja lesz. Illetve a dialog option-ok is attol fognak fuggeni, hogy hogyan buildeljuk a karakterunket, szoval biztos, hogy rengeteg sima es hidden content is lesz.
2019. júl. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon pozitív vagyok ezzel a játékkal kapcsolatban.
2019. júl. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!