Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimban tuda valki hogy hol...

Skyrimban tuda valki hogy hol lakik Alea a Vadász? Vagy hogy miért tünt el? Vagy hogy lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés
Serena elküldtem egy feladat miatt és nem tudtam vagyis nem volt olyan opcio hogy kövessen ujra utána Aleára nyomtam hogy kövessen vissza mentem a Soul Cairn bejáratához és akkor átváltozott Alea, Serenára és most nem találom sehol Aleát.

2019. okt. 28. 04:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Alea eredetileg Fehérvágtában lakik a bajtársaknál, én először ott keresném. Érdemes éjjel menni, akkor mindenki az ágyában van, és nem kell annyit keresgélned.


Ha nincs ott, nézd meg, hogy van-e olyan küldetésed, ami a bajtársakhoz kapcsolódik, hátha amiatt máshol van Alea.

2019. okt. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A ház maga pedig egy nagy épület Fehérvágtában. A kaputól mész egyenesen ameddig lehet, ott van pár eladó meeg egy kút. Itt balra fordulsz és fölmész a lépcsőn, majd a szökőkútnál jobbra lesz egy nagy épület, ott laknak a bajtársak. Ne egy sima lakóházat keress, annál nagyobb.
2019. okt. 28. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Most kaptam nem rég egy levelet hogy meghalt! de hogy?

azelot 1 másodperce mé élt és amint bement em egy ilyen betöltös aton átváltott serenára


bug miatt meghalhat?

2019. okt. 28. 04:54
 4/13 A kérdező kommentje:

nem lehet visszahozni ugy hogy még kapjak achievement?

mert ez igy elége rossz hogy a játék véget halt meg mert nem harcolt senkivel hogy meghaljon és már nincs meg az a mentésemse hogy ö benne van

2019. okt. 28. 05:02
 5/13 A kérdező kommentje:
ha a konzolt használom akkor az csalálst nak veszi nem?
2019. okt. 28. 05:20
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Ezt egy angol fórumon találtam, remélem segít:


1. Nyisd meg a játékot. Készíts egy plusz mentést arra az esetre, ha valami félresikerül!

2. Nyisd meg a mentést, amiben Aela meghalt, és hívd elő a konzolt, hogy be tudj írni egy kódot. Nálam az Esc alatti 0 (azaz nulla) gomb lenyomásával jön elő.

3. Írd be ezt a kódot: Prid 0001A697

Ez a kód biztosítja, hogy a következő kódok Aelára vonatkozzanak.

4. Írd be a második kódot: moveto player

Ezután meg kéne hogy jelenjen melletted a halott Aela. Ez kihagyható, de ha beírod, akkor rögtön látni fogod, hogy sikerült-e az újraélesztés.

5. Írd be a harmadik kódot: recycleactor

Ezzel resetelődik a karakter. Sajnos a tárgyai is, tehát ha valamit adtál neki, az is el fog tűnni. Nem tudom, hogy ki lehet-e szedni belőle a tárgyaidat, amíg halott, de egy próbát megér.


Nem tudom, hogy a játék számon tartja-e, hogy használtad-e a konzolt, én nem vettem észre ilyesmit. Morális szempontból szerintem nem csalás, hiszem nem a te hibád, hogy meghalt. Egy bug miatt halt meg, te pedig csak helyrehozod a játék hibáját.


Remélem tudtam segíteni.

2019. okt. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm megprobálom
2019. okt. 28. 06:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Szívesen! Majd írd meg, hogy sikerült-e, kíváncsi vagyok.
2019. okt. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

MÜKÖDIK!! letöltötem egy SteamAchievementManager steamhez az esküvüs Achievementet zároltam és hoza mentem alea hoz megegyszer és ugy tünik Achievement et is kapsz akkor nem szamit csalásnak


mégegyszer köszönöm

2019. okt. 28. 07:08
 10/13 A kérdező kommentje:
ja és ha moveto player utan abba hagyod kilepsz a konzolbol akkor ki tudod venni a cuccokat
2019. okt. 28. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!