Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimban tuda valki hogy hol...

Skyrimban tuda valki hogy hol lakik Alea a Vadász? Vagy hogy miért tünt el? Vagy hogy lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés
Serena elküldtem egy feladat miatt és nem tudtam vagyis nem volt olyan opcio hogy kövessen ujra utána Aleára nyomtam hogy kövessen vissza mentem a Soul Cairn bejáratához és akkor átváltozott Alea, Serenára és most nem találom sehol Aleát.

2019. okt. 28. 04:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

ja és nem tudsz egy megoldást arra hogy miert nem tudok ujra vérfarkas alea nal nem adja be azt az opciot


és Serena meg nem adja be azt az opciot hogy ujra kövessen ha elkuldot

2019. okt. 28. 07:16
 12/13 anonim ***** válasza:

Örülök hogy működik :)


Nem szeretem a követőket, én osonni szoktam és lesből támadni, de a követők mindig lebuktatnak. Aela parancsra át tudott változni?


Seranával nem tudom, hogy mi lehet, esetleg csinálj még egy biztonsági mentést, és próbáld meg őt is resetelni.


1. Prid XX002B74

2. recycleactor


Az első kód miatt Seranara fog hatni a második kód, ami elvileg őt is reseteli. Nem biztos, hogy működik, de van rá esély. Biztonsági mentést mindenképpen csinálj!

2019. okt. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm
2019. okt. 28. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!