Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen drágák a harry...

Miért ilyen drágák a harry potter dolgok?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelne ,hogy miért ilyen drágák a harry potteros dolgok ,minden olyan drága belőle ,de minden miért van neki olyan tetemes összege?
2019. nov. 3. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te olcsón adnád ha drágán is megveszik?
2019. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert el tudják adni annyiért.
2019. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Általában a felkapott franchiseokhoz tartozó, minőségi merchandiseok nem olcsók, a keményvonalas rajongók, gyűjtők megveszik ennyiért is. Meg eleve nem a magyar átlagbérhez szabják az árakat.


Viszont készíthetsz magadnak is hasonló dolgokat, az általában olcsóbb, te is fejlődsz azáltal, hogy elkészíted, és egyedibb is.

2019. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok dolog, amit árulnak (pálcák, figurák stb.) gyűjtői darabok, szóval drágábbak.
2019. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen nekem van pálcám én vettem pálcát de ilyelyen drágák
2019. nov. 3. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Létezik egy csávó akinek a létező összes nyelven és kiadásban megvan a Harry Potter összes könyve. Konkrétan egy szobája van könyvespolcokkal amin HP könyvek vannak és egyéb cuccok.És nem ő az egyetlen aki ennyire HP fanatikus.Ebben a fanbaseben kifejezetten sok van.

Ennek tudatában van még kérdésed?

2019. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aha k=osz=onök mindent azt nem tudom lehet lene még kérdésem majd felteszem k=osz=onök mindent
2019. nov. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!