Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Bakik a Harry Potter könyvekbe...

Bakik a Harry Potter könyvekben? Vagy összefüggéstelen dolgok? Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 23:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/1180 anonim ***** válasza:
96%

Még nem. Nekem úgy tűnik, hogy jól összeszedett és kidolgozott a könyvsorozat, és még annak is van jelentősége sokszor a későbbiekben, amiről nem is gondoltuk volna. Habár az utolsó 2 rész nem igazán tetszett, eldurvult.

Neked mik a tapasztalataid?

19/L

2009. okt. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/1180 anonim ***** válasza:
10%
Nem nagyon volt. Arra az egyre emlékszem, hogy mindenhol "páni félelem" volt írva, és nem pánik. Nem tudom, hogy így a helyes, vagy létezik hogy mindenhol épp ezt elírták? Nekem nagyon furcsán hangzik az biztos.
2009. okt. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/1180 anonim ***** válasza:
10%
Én is minddenhol "páni félelem"-et olvastam, de én nem könyvben olvastam, hanem a netről letöltöttet, tehát lehet, hogy valami karakterfelismerési hiba/tévesztés. A könyvben is úgy van? :-O
2009. okt. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/1180 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat:)

Még én sem tapasztaltam ilyet, bár a 7. könyv tényleg annyira összetett, hogy néha már nehéz követni a szálakat. De mindig gondolatban újra átrágom magam rajta, és megértem. Csodálom Rowlingot ezért, hogy ennyire összetett és kerek regénysorozatot írt.

2009. okt. 31. 10:19
 5/1180 anonim ***** válasza:
81%

Második vagyok:) Igen, én is csodálom Rowlingot érte:) Az utolsó kötetet 2x olvastam el egymás után, de nem azért mert elsőre nem volt minden tiszta, hanem mert a HP kötetekkel mindig így csináltam: minimum 2x, ha nem többször olvastam mindet:D És igen, a könyvben is "páni félelem" van mindenhol...

Üdv:D

2009. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/1180 anonim ***** válasza:
90%
Ti teljesen meg vagytok huzatva??? Azt úgy kell írni, hogy "páni félelem", ez egy magyar kifejezés, és semmi köze a "pánik"-hoz!!!! Te jó ég!!! Pán egy ókori isten volt (nem tom melyik kultúrában), aki mindig a nőket ijesztgette, fogdosta, stb. őket, de sose erőszakolta meg egyiket sem, így nem valós, azaz "páni" félelmet keltett a nőkben, mert hiszen nem kellett volna félniük tőle, de ők ezt nem fogták fel! Ennyi! Szóval az páni és nem pánik félelem!!! Uhh...
2009. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/1180 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó: Tényleg? Nahát, ezt nem tudtam, jó hogy mondtad :D Én nem ismertem ezt az istenes dolgot, így nem tudtam, mit jelent ez a "páni félelem", én is úgy gondoltam, hogy pánik lehet az, ebár néha úgy olyan érdekesen hangzott volna, de hát gondoltam biztos :D Mégegyszer kösz hogy mondtad :)


harmadik

2009. okt. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/1180 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem fantasztikusan építette fel. Annyira összetett és épp ettől izgalmas. Tényleg a legeslegkisebb információ lényeges.:D

Egy valamire még nem jöttem rá. Az utolsó kötetben Harryék rájönnek hogy mikor takarították a Black-házat (az 5. részben) találtak egy medált amit egyikük sem tudott kinyitni és akkor döbbennek rá hogy ott volt a horcrux. Én most újra olvasom és direkt figyeltem és egy lakatot találtak amit nem tudtak kinyitni,de ez gondolom fordítási hiba. De az is lehet hogy majd később lesz. :D

De a legjobb könyv amit valaha olvastam. Imádom!:D

2009. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/1180 anonim ***** válasza:
45%
Kedves 12:40es vűlaszoló. Nem tudom mit kell úgy kiakadni, és rögtön lehurrogni az embereket. Senki sem születik úgy, hogy mindent tudjon. Mostmár neked köszönhetőn tudjuk, hogy mi az a páni félelem, de ezt nyugisabban sőt mi több, normálisan is meg lehetett volna mondani, hidd el, azért mi se jöttünk a kőkorszakból, szép szóval is megértettük volna.
2009. okt. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/1180 anonim ***** válasza:
11%
*vÁlaszoló
2009. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!