Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Stable Online nevű...

Star Stable Online nevű játékban hogyan működik a paysafecardos vásárlás?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy ez hogyan is működik mivel szeretnék venni lifetime star ridert, és a paysafecard az egyetlen nekem lehetséges opció. Amikor beírom a pin kódot akkor az emailemre küld egy kódot amit be kell írnom vagy már rögtön kész és lifetime vagyok? Ezzel minden szép és jó lenne csak az a baj, hogy az emailemre kb 2 éve nem tudok belépni mert jelszót szerettem volna változtatni (emailem jelszavát) és kidobott egy ajánlottat, ami összevissza állt számokból betűkből és én bolond véletlen elfogadtam és azóta se tudom mi volt az(citromail). Na mind1 szóval a lényeg az hogy email nélkül működik e ez az egész, hát nagyon örülnék neki mert csak ez akadályozna meg benne, mostmár saját pénzemből megtudnám venni. Az sso fiókomot pedig nem tudom áttetetni más emailre mert, azt csak fizetett tagsággal rendelkezőknek tudják megcsinálni, az én fiókom pedig még soha nem volt fizetett star rider. Remélem valaki tud egy értelmes és segítő választ adni, amit előre is köszönök! :)

2019. nov. 4. 01:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már nem tudom milyen kártyáról vásároltam. Talán MasterCard-ról. De szerintem ugyanúgy kell. Beírod a kártyaszámot, majd a CVC/CVV kódot. Aztán vagy azonnal levonja, vagy asszem nekem már volt olyan, hogy telefonra küldött kóddal kellett megerősíteni a vásárlást. De szerintem azt csak apukám állította be biztonsági okokból.
2019. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sms-t kuld
2020. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!