Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fagy ki a GTA San Andreas?

Miért fagy ki a GTA San Andreas?

Figyelt kérdés

Igen, én vagyok az, aki korábban már kérdezett hasonlót. :) Akkor az volt a problémám, hogy a game nem töltötte be a mentett fájlokat; nos, ezt a problémát sikerült megoldanom, viszont újabb gikszer támadt. A "Life's a Beach" (táncikálós küldetés)nél mindig, amikor el kéne indulnia a táncnak, kidob az Asztalra. Tehát beszélek a csajjal, kicsit elindul a zene és amikor meg kellene jelennie a köröknek, akkor kifagy. Fogalmam sincs, mit csináljak. Nincs modolva a játék, az egyetlen, ami talán mod, az a Cleo. De amúgy semmi nincs megváltoztatva. Mit csináljak? Távolítsam el a .set fájlt? Állítsam kisebbre a grafikai beállításokat? Telepítsem újra? (Mondjuk vagy százezerszer újratelepítettem a játékot, amikor az előző problémám volt). Tudna valaki olyan megoldást ajánlani, ami nem vágja tönkre a játékomat, és hogy ne legyen több ilyen probléma? (mert az igazat megvallva már a tököm tele van ezekkel a kifagyásokkal).


Bocs a hosszú rizsáért, csak gondoltam, kiadom ezt magamból.



2019. nov. 6. 17:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném azzal, hogy Lenovo ThinkPad T430-as laptopom van (tehát nem egy atomerőmű gép), és azelőtt még sosem csinálta ezt.
2019. nov. 6. 18:09
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha steamen vetted meg akkor ellenőrizd a játékfájlok épségét. Amennyiben tört verzióval rendelkezel akkor szégyelld magad és tölts le egy másik verziót. Viszont valószínű, hogy törttel nyomod mert nekem az Istenért sem megy a celo mod..
2019. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ui.: Viszont ki se fagy.
2019. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, törttel nyomom (tehát nem vettem meg). Viszont ahogy írtam, sosem csinálta még ezt a laptop, csak most. Szóval a fájlokkal szerintem nincs semmi gond (vagy majd leellenőrzöm). Amikor korábban az volt a problémám, hogy a játék nem tölti be a mentett fájlokat, azt a megoldást kaptam, hogy cseréljem le a "main.scm" fájlt. Ezt megtettem és azóta ugyan betölti a fájlokat, viszont ennél a küldinél mindig kicrashel. Szerinted tegyem vissza a korábbi main.scm fájlt? (csak akkor meg valószínű, hogy megint nem fogja betölteni a mentett fájlokat).
2019. nov. 7. 07:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Próba szerencse. Van ilyen save editor is a játékhoz amivel át tudod lépni ezt a küldetést. Viszont nem csak a küldetést hanem fegyverek, pénz, kocsi spawnokat és sok minden mást is át lehet írni. Tönkre tenni is könnyű így érdemes biztonsági mentést létrehozni.
2019. nov. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, ismerem a save editort. De nem szeretném átlépni ezt a küldetést, csak meg szeretném oldani, hogy ne crasheljen ki. (Meg amúgy semmilyen küldetés se.)
2019. nov. 7. 11:30
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor marad az újratelepítés? Vagy van valami más megoldás?
2019. nov. 7. 13:15
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó. Újratelepítettem, most meg már megint ezt csinálja, hogy nem tölti be a mentett fájlokat. Beszarok. Akkor ez most így fog menni körbe-körbe? Újra letöltöm ezt a main.scm fájlt, a töltés (esetleg) megint kafa lesz, de a küldetéses problémám valószínűleg továbbra is fent fog állni. Király. Nagyon király. Tudjátok, ki fog ezzel szarakodni...lehet, hagyom inkább az egészet a francba. Nagy kár, mert a GTA San Andreas a kedvenc játékom.
2019. nov. 7. 14:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Én azt mondtam keress másik verziót. Valószínű, hogy a verzióval lesz a probléma. Esetleg a feltöltő rakott valamit hozzá vagy éppen csak kicserélt benne.
2019. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem láttam, hogy bármit kicserélt vagy hozzáadott volna. Egyébként a Mr. DJ-féle verziót szedtem le, az volt az egyetlen, ami le is jött és nem hordozott magával semmilyen vírust/reklámot, hanem tényleg a játékot hozta le. Már megpróbáltam rengeteg helyről letölteni a San Andreast (sosem torrenttel, mert nem szeretek játékokat torrenttel leszedni), de mindig vagy reklám volt, vagy rátelepített a gépemre valami szemetet, vagy túl hosszú ideig tartott a letöltés és nem győztem kivárni, vagy nem is működött egyáltalán az oldal. (Ilyenkor szoktam utálni az internetet :)) Szóval ez a Mr. DJ-féle változat volt az, ami tényleg a játékot töltötte le és nagyon örültem, csak akkor még nem tudtam, hogy ez a kifagyás ekkora probléma lesz.


De ha azt mondod, hogy nézzek egy másik verziót, majd megpróbálom. Ha ezt nem lehet máshogy megoldani, akkor nem tudok mit tenni.

2019. nov. 7. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!