Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van még értelme PS4-et venni?

Van még értelme PS4-et venni?

Figyelt kérdés
Nemsoká jön a next gen és én nem 1 évre szeretnék vásárolni konzolt. Nem tudom, hogy működik ez, de pl ha majd kiadnak ps5-re egy játékot, az ps4-en is megy? Illetve fordítva, ha veszek egy ps5-öt, a korábbi játékokat is viszi? Illetve ott van az is, hogy már nem egy mai hardver a 4 sem.
2019. nov. 7. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Hiába jön nemsokára az 5, úgysem szabad megvenni csak 1 év múlva a javított kiadást. Amíg vársz, addig konzol nélkül vagy...
2019. nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is gondolkoztam ezen, szerintem egyértelműen igen.

A PS5 várhatóan 200 ezer forint felett érkezik majd, szinte tartalom nélkül. A javított revíziót tényleg érdemes megvárni vele.

Addig is, itt lesz egy Black Friday, vagy vásárolható használt készülék is (garanciával). Ha nincs 4K TV/monitor és nem érdekel a PSVR, akkor a Slim változat is elegendő lehet.

A hardver tényleg elavult, de a legtöbb játékot célirányosan ezekre fejlesztik, így nincs akkora különbség egy PS4 és PC játék legmagasabb beállítása között. De ha mégis zavarna, és nem ragaszkodsz a Sonyhoz, ott az Xbox One X a legerősebb hardverrel.

Még a PS5-tel kapcsolatban, elég megnézni a PS4 alap konzol és a Slim közötti eltéréseket, akár csak a fogyasztást, saját részről biztosan megvárnám PS5-ben a helyre rakott változatot.

2019. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bőven van. Még hivatalosan be sincs jelentve a PS5, amikor be is jelentik kell jó pár hónap mire kijön. Mikor kijön megint várnod kell legalább félévet, amíg a javított verzió ki nem jön (amikor apám vette nekem, neki is mondta az eladó inkább az újabb 1TBosat vegyük, mert abban már sok hibát kijavítottak, ami a kezdő modellekben volt). Megveszed nem csak 1 évig lesz majd használható nyugi. PS3 is tök sokáig támogatva volt még, így igen, amíg jobban el nem terjed csinálnak majd PS4es verziót is a játékokból. Meg elvileg támogatva lesz a visszafele kompatibilitás, így a megvett PS4es játékaidat PS5ön is tudod majd tolni.

Meg oké, nem mai hardver alapból, de én még a Star Wars Battlefrontos 1es Bundlet vettem. Az meg már nem mai darab és semmi baja van, vígan röccenés nélkül megy meg betölti a játékokat. Pedig ez tényleg nem is a pro verziójú PS4.

Bőven nem az lesz még míg a PS3nál esetében, hogy egy csomót várnod kellett a GTA Vre mire betöltött (jó, igaz ez szubjektív vélemény, mert még nekem a FAT szériájú PS3am van).

2019. nov. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!