Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mit kérjen karácso...

Szerintetek mit kérjen karácsonyra egy 17 éves lány?

Figyelt kérdés

2019. nov. 7. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeretetet!
2019. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pesszárium
2019. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Könyvet, ruhát.
2019. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pénzt. Mert azzal nem vagy semmivel előrébb, ha idehoznak neked valamit, amit nem tudsz, vagy nem akarsz használni, akkor megette a fene az egészet. Szóval,ha már kérhetsz, akkor kérjél pénzt, vagy max egy doboz bonbont még csak úgy jelképesen; vagy akár elég a bonbon is, de a pénzt még el is tudnád rakni,és később arra költeni, ami neked kell. PL anyám ideállított nekem valami olyan otromba kinézetű pulcsival, hogy az valami hihetetlen, és állította, hogy neki tetszik, de olyan gusztustalan az a pulóver, elképzelésem sincs, hogy honnan vette, mert nagyon ocsmány volt -magának persze mindig tudott szépeket venni, ami valóban ízléses, és azt se méregdrágán, hanem még a normális árba beleférően. Szal lehet, hogy a netről rendelte, sőt, elég valószínű, most, hogy így belegondolok, tehát pl ruhát, sminket, cipőt, amit használsz, azt nem tudsz mástól kérni. Mi az ami praktikus lehet? Tollak, de azt kapsz alapból, mert durva lenne, ha iskolában nem tudnál jegyzetelni. Esetleg , ha van valami koncert, vagy egyéb előadás, amire szívesen elmennél, akkor szerintem arra kérhetsz jegyet pl. Vagy pl ha szeretsz kreatívkodni, és tutira használnád is, akkor kérjél festéket (nekem az akril tetszett a legjobban, amikor ilyen művészi festéket kerestem.) Valami utazások lehetnek még esetleg; viszont ha más is megy veled, akkor azt ugyanúgy ő is megkapja, tehát nem csak kifejezetten neked szól. Pl kisgyerek itt a közelben ballagására azt kapta, hogy ő, meg az anyja,meg a nővére elmentek Franciaországba. Okés, hogy közülük csak a nővére tudott franciául, és akkor kellett fordítani, de akkor ezt az utat ugyanúgy a nővére is megkapta, meg még az anyja is. (Az anyja meg amúgy nem jó arc egyáltalán, tehát ez még lehetett akár büntetés is, hogy egy idegen országban össze vagy zárva anyáddal XD :D ) Nem azt mondom amúgy, hogy irigynek kell lenni, csak gyakorlatilag a srác nem kapott ezzel semmit se, semmi pluszt; semmi jutalmat, mert így ők is elmentek vele, tehát ők meg ugyanúgy megkapták úgy, hogy ők nem ballagtak el újra sehonnan. Jó, mondjuk lehet, hogy direkt a srác kérte, hogy hadd mehessen el oda, meg azért mégiscsak jobb volt, hogy nem egyedül ment; de egyébként kétszemélyes wellness-bérletet kérhetnél, bár lehet, hogy az drága, úgyhogy inkább mégsem, hogy ilyen masszázs, meg medence, meg szauna, meg konditerem, meg ilyesmi. Akár esetleg magazinelőfizetés jó lehet , ha van neked ilyen speckó vágyad mondjuk. Ja és akkor pl kétszemélyes lehetne, és akkor azt vinnél , akit akarsz, de mondjuk lehet nem engednének el, szóval az is esélytelen. Szerintem nem nagyon tudnál már konkrétan mit kérni, úgyhogy bonbon, vagy pénz.
2019. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*Ja tényleg egyébként, jó, hogy írták a könyvet;

könyvből lehet ilyen sztorit is, amit szívesen olvasol;

meg lehet pl esetleg valami szakkönyv is , olyan témában , ami téged érdekel.

2019. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a hasznos tippeket
2019. nov. 13. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!