Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet írok. Szerinintetek,...

Könyvet írok. Szerinintetek, mit adjon a főszereplő fiú a főszereplő lánynak karácsonyra? Fiú: 18, lány: 16. A lány szereti a kézilabdát, a némrt nyelvet. Esetleg tudtok olyan könyveket ajámlani?

Figyelt kérdés

2014. febr. 26. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, van itt egy csomó ilyen kérdés, szerintem pl az ünnepek kategóriából válogathatsz; vagy még erre keress rá: mit adjak a 16 éves barátnőmnek karácsonyra; szerintem 15-ös, 17 -es számmal is próbálkozhatsz, hogy azt írod oda:)
2014. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia, ha könyvet szeretnél akkor Császár Gábor:Császár c. könyv, ha nem muszáj a könyv akkor mondjuk lehetne kézilabda meccsre belépő valamelyik jobb meccsre. Ha szereti a kézilabdát biztos örülne neki.
2014. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :D
2014. febr. 27. 12:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy dedikált kézilabdát. Vagy egy olyat amire a fiú ráír valami titkos üzenetet, amit csak ők ketten értenek, egy viccet, vagy egy bókot, de az is lehet hogy egy német szótárat ad és annak a könyvnek az elejébe ír valamit németül, amit kikeresett a szótárból. :D

Vagy egy német feliratos pólót. Hirtelen ezek jutottak eszembe. :)

2014. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csokinak, virágnak, német szótárnak örülne, "ismeretlen főszereplő lány".
2014. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!