Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A kölykök miért csak a Pokémon...

A kölykök miért csak a Pokémon GO-t ismerik?

Figyelt kérdés

A falumban sétáltam, s közben kimentem a postához és a játszótérhez, amik néhány méterre vannak egymástól. Ingress-ben, illetve Pokémon GO-ban bent vannak portálként/gymként/PokéStopként. Gondoltam a portálokra rányomok 1-1 glyph hacket, továbbá lepörgetem a gymet és a PokéStop-t, s befogom azt a néhány pokémont, ami ott van. Egy kölyök meglátott a tőlem néhány tíz méterre levő buszmegállóból, hogy nyomkodom a telefonomat és ácsorgok egy helyben, s erre elkezd vinnyogni nekem, hogy "Pokémon, pokémon?!", meghogy "Ott van a bokorban a pokémon.", miközben pont az Ingress-sel játszom. :-D


Miért van az, hogy a kölkök le vannak ragadva a Pokémon GO-nál? Létezik több kiterjesztett valóság játék is, nem értem miért csak és kizárólag a Pokémon GO-nál vannak sokan leragadva.



2019. nov. 7. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az volt a leghíresebb anno kb ennyi, akkoriban még a hírekben is lehetett róla hallani így kb az is hallott róla akit totál hidegen hagy.
2019. nov. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Micsoda csavar a történetben: amikor csak a kérdést olvastam el, a leírását még nem, nem arra számítottam mint amit végül olvastam. Szubvertáltad az expektációmat, grat!
2019. nov. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert a Pokemon Go körül volt a legnagyobb hype milliárdok játszanak/játszottak. kb ha informálódsz a világról nem tudod kikerülni hogy halj róla. Az Ingress-t csak azért ismerem, mert sok éve, még a PO Go berobbanása előtt egy haverom játszott vele. Egyébként azt sem tudnám hogy létezik.
2019. nov. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Felénk rajtunk kívül senki nem ingressezik, de pokémonozók rendszeresen megjelennek.

Egyszer egy idősebb bácsi álldogált egy portál/pokéakármi mellett, 2 gyerek épp befogott valamit, hallom hogy mondja az egyik a másiknak, nézd, a bácsi is pokémonozik.

Közben lehet épp sms-t írt, olvasott, bármi mást csinált, de nem, aki ott áll épp az biztos mind pokémonozik. Nekem is mondták már, hogy hol van pokémon.

2019. nov. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Krisipoke ***** válasza:
100%

Én sem erre a kérdésre számítottam, hanem hogy miért nem ismerik a gyerekek a sok-sok más Pokémonos játékot/sorozatot/kártyákat, stb. :D


A lényeg, hogy a kérdésedet már megválaszolták előttem. Mindenesetre a stílus szerintem jópofa, de én mondjuk beleuntam egy pár hónap után (csak a Pokémont próbáltam), és őszintén nem is igazán örülök, hogy ekkora siker a GO, mert így csak azt látja a Pokémon Company, hogy ebben van a pénz, és így sok szempontból elhanyagolják a "rendes" Pokémon játékokat, illetve spinoffból sincs szinte már semmi az ilyen mobiljáték szintű dolgokon kívül. Pedig milyen jó is lenne egy új Snap, TCG, Mystery Dungeon, vagy valami teljesen új, izgalmas, teljes értékű dolog mikrotranzakciók nélkül.

2019. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Kismamák is játsszák. Meg 40+-os csávók is.
2019. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
82%
Egy generáció nőtt fel a pokémonokon, ma már teljesen kinőtte magát, naná hogy jobban ismerik bármi másik kiterjesztett valóságos játéknál..
2020. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!