Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak ha rossz a...

Mit csináljak ha rossz a fortnite grafikája?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A fáknak csak a lombja látszik, illetve van olyan amit nem is látok. Más baj nincs a játékkal mert nem akad meg semmi, csak a grafikája elég rossz, pedig magason van, kipróbáltam úgy is hogy lejjebb vettem de semin sem változtatott.Valaki tud valamilyen tanácsot adni?

2019. nov. 9. 23:39
 1/2 anonim válasza:

Egy újratelepítés,azaz töröld le a játékot,és rakd vissza a gépedre,aztán pedig nézd meg azon a garfikán amin játszani szeretnél,ha ez sem oldja meg akkor ott nem tudom mi lehet a baj.

Ha alacsony grafikán játszol,akkor pedig ne várj el túl sok szépet és jót a kinézettől.

2019. nov. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen, majd megpróbalom. A grafikája meg magason van jelenleg.
2019. nov. 10. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!