Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egyetértesz azzal hogy betilts...

Egyetértesz azzal hogy betiltsák a videojátékokban a nők szexuális tárgyként történő ábrázolását?

Figyelt kérdés
Ez megalázza a nőket és lealacsonyítja őket, csak a férfiak élvezetének és igényeinek kiszolgálása miatt ábrázolják így őket.

2019. nov. 11. 18:52
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
90%

"university-level women's studies courses"


Semmit érő büfészakokra hívják politikai aktivisták. Nem a szakrételme számít, az nem is számíthat, mert nincs neki, hanem hogy harmadik hullámos feminista szélsőbalos.

2019. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

"DE a lényeg. Tetszik vagy sem be nem fogják tiltani, mivel erre van kereslet a mai világban."


[link]

Egy komoly szereplő a piacon már tett egy határozott lépést az ügyben. Olvasd el!

2019. nov. 11. 19:34
 13/35 anonim ***** válasza:
68%

Én megelégednék azzal is, ha a férfiakat is ugyanúgy ábrázolnák.

Persze nem arról beszélek, hogy néha látszódik a hasizmuk, hanem hogy amikor látszódik a testük, az ne erődemonstráció legyen, hanem 100%ig nyilvánvalóan azért történjen, hogya nők tudjanak nyálat csorgatni, plusz a viselkedésük is legyen fanservice. És apróság még, de a női karaktereknél általában ezt vettem észre: harcolós játékokban, amikor megütnek egy férfit, akkor a nyögése hangozzon úgy, mintha élvezné/orgazmusa lenne.

2019. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Álomvilágban éltek, drágáim!
2019. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

"Én megelégednék azzal is, ha a férfiakat is ugyanúgy ábrázolnák."

Van még egy ötletem. Legyen egy erős nő a főszereplő és legyen az a célja a játéknak, hogy egy gyenge férfit kell megmenteni aki egyedül képtelen bármit is megcsinálni és teljesen kiszolgáltatott. Ebben az esetben már nem azt mondanák a férfiak erre a játékra hogy ha nem tetszik nem kell vele játszani, hanem hisztiznének.

2019. nov. 11. 19:44
 16/35 anonim ***** válasza:
81%
Mint nő mondom, teljes mértékben rendben vannak a játékok úgy, ahogy vannak. Egyáltalán semmi gondom azzal, ahogy a nők ábrázolva vannak egyes játékokban. Megalázónak, meg lealacsonyítónak meg már végképp nem találom ezeket, sőt még én megyek nexus modsra skimpy modok után nézni. Csuszalesőjét letapasztanám a magadfajtáknak. Mindig azt hiszitek, hogy a "többség" nevében beszéltek, közben csak a hangos kisebbség vagytok. Téged tiltanálak le az internetről inkább.
2019. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
88%

"Van még egy ötletem. Legyen egy erős nő a főszereplő és legyen az a célja a játéknak, hogy egy gyenge férfit kell megmenteni aki egyedül képtelen bármit is megcsinálni és teljesen kiszolgáltatott. Ebben az esetben már nem azt mondanák a férfiak erre a játékra hogy ha nem tetszik nem kell vele játszani, hanem hisztiznének."

Elég sok játéknak erős nők a főszereplői, ahol ők mentenek meg mindenkit. Példának okáért ott a Tomb Raider sorozat.

A férfiak pedig nem hisztiznek rajta, hanem élvezik a játékot, mert eszükbe sem jut olyan ostobaság hogy ilyesmit bármilyen nemiségi kérdéssel kapcsoljanak össze. Szóval ezt elég csúnyán benézted.

2019. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb játék amúgyis igénytelenül van megcsinálva, de mivel csak férfiak játszanak vele, ki nem szarja le?

Persze rendkívül fontos hogy senki ne legyen megsértve, de tudni kell azt hogy nincs olyan hogy a "nők jogai" olyan van hogy az emberek jogai, szóval bárkinek joga van olyan szar játékkal játszani amivel akar. Attól még hogy abban a játékban a virtuális nők gyakorlatilag tárgyak az nem sérti a valós nők jogait.

2019. nov. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Ne értsetek félre, az mmo-rpg műfajról gondolom hogy szar.

Én az fps-eket szeretem és már játszottam pár klasszikussal.

Am nem vettem észre hogy bármi ilyesmi baj lett volna a női karakterekkel

2019. nov. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de én azóta egyetlen egy angol nyelvű feminista csoport tanulmányait se vagyok hajlandó komolyan venni mikor olyan badarságokat is kitaláltak ezek a csoportok, hogy elfogadott legyen a cuckolding és a nők tarthassanak több szeretőt is egyszerre a férjük előtt és a férjükkel csak akkor legyen kötelező szexelni, ha a nők is akarják.

Ja, hogy ebben a feminista nők nem áldozatok?

2019. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!