Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet valaki filmekben...

Hogy lehet valaki filmekben és akár videójátékokban “utómunkás”?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,akik készítik az effekteket(CGI). Ez egy tanulható szakma? Mennyire kell profinak lenni?
2018. aug. 22. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én játékfejlesztőket ismerek, nekik egyiküknek sincs diplomája, ha erre gondolsz, viszont tök profi szinten értenek az itt szükséges programozáshoz, amit maguktól, „hobbiból” sajátítottak el (és nyilván folyamatosan fejlesztik). Egyszer megkérdeztem őket, van-e itthon olyan suli, amit érdemes lehet ehhez elvégezni, azt mondák, olyan, ami konkrétan ehhez szükséges, nincs, a lényeg, hogy csináld.

De persze lehet, hogy más cégnél másképp megy ez, és valamilyen „papír” alapján veszik fel az embereket…

2018. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van ismerősöm, aki ért az ilyenekhez, egyiknek sincs papírja róla, viszont tényleg jók. Őket ez érdekli. Magadat kell fejlesztened, ha valamilyen célod van ezzel a területtel.
2018. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Èrtem köszönöm szépen a válaszokat. Egyelőre csak gondolkozok mit is szeretnék csinálni még van egy kis időm eldönteni.
2018. aug. 22. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!