Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van itt valaki, aki ellenkező...

Van itt valaki, aki ellenkező nemű karaktert szokott csinálni játékokban?

Figyelt kérdés
És miért teszitek? :)

2019. nov. 16. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Női és férfi nemű karaktereket is szoktam csinálni vegyesen, ahol van lehetőség több karakter "tartására", pl ARPG játékoknál (Diablo 3, Eternium stb).

Férfi vagyok, de sok esetben női karaktert azért csinálok, mert jól néznek ki, és ha már van rá lehetőség, inkább nézek jó testűt nőt (tudom, hogy ez csak virtuális, még mielőtt nekem ugranak - bár ezért a hozzászólásért úgyis kapni fogok, mert szexistának és nőellenesnek fogják tartani), mint férfit.

2019. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

DnDben játszottam alakváltót, ami ugye egy nemtelen faj, szóval voltam minden, prosti, öregember, ork veterán, jó buli volt.


Kb mint a drámaóra, minél többféle karaktert tudsz eljátszani, annál érdekesebb lesz aszerepjáték. Ha túl hasonló a karakter hozzám, az elég lusta, de hosszú távon uncsi is.


A DM legsikeresebb NPCje egy nagyon nagyon más hang mint a sajátja, de mindig behalunk ha az a goblin megjelenik.

2019. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, de ha csak lehet, nővel játszom. Az oka: jobban néznek ki. Ennyi. Nem leszek beléjük szerelmes, nem recskázok rájuk.
2019. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így van. Az utóbbi pár alkalommal én is nő karaktert csináltam, szívesebben nézem, nem vonzódom hozzá, de királyak. Köszi. :) Mindenkinek ment a zöld.
2019. nov. 17. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!