Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti mit utáltok legjobban a...

Ti mit utáltok legjobban a GTA játékokban?

Figyelt kérdés

2019. nov. 14. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Azt, hogy a játékmenet úgy van megírva, hogy nem tárolja el a cselekedeteidet csak egy rövid ideig, majd törlődnek és visszaáll az alapértelmezettre. Ez alatt gondolok arra, hogy látóhatárodon kívülre kerül egy jármű amit valahol ott hagytál akkor az már el is tűnt. Ez roppant idegesítő az összes GTA sorozatban. Ezen kívül mindegyikben volt még pár értelmezhetetlen butaság.
2019. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
semmit
2019. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Amit az első ír, az a memória miatt van.

Egyáltalán nem értelmezhetetlen.

Én, amit nem szerettem, hogy például az V-ben ilyen fás zságok vannak, hogy jóga meg biciklizés stb.

Vagy, hogy nem volt a kezdetektől fogva automentés.

2019. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

#3


Értelmezhetetlen butaság alatt én olyanokra gondoltam, mint például, hogy nem lehet eldobni a fegyvered, körözést kapsz, ha kárt teszel egy hatósági járműben még akkor is, ha a játék legeldugottabb pontján vagy. Régebbi GTA-ban az úszás hiánya stb.

2019. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gta vc-ben a kis pályát, meg a nagy esést, meg a wastedet.
2019. dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Autó eltűnés.
2020. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!