Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ördöglakatról szóló cikket,...

Ördöglakatról szóló cikket, és videót nem találom, te emlékszel?

Figyelt kérdés

Egy öreg bácsiról szólt, aki 40 évig járt az orvosához, ahol ki volt rakva a váróban egy ördöglakat. 40 év alatt minden alkalommal próbálkozott, de nem sikerült neki megoldani. Aztán mikor már nagyon öreg volt, azt mondta, hogy nem szeretne úgy meghalni, hogy nem tudja a megoldást. Egy tévéstáb kísérte az öreget, próbálta megoldani neki egyetemi tanár, meg kókler bűvész, de persze egyiknek sem sikerült. Aztán mikor tudomást szerzett a hírről, meghívta őket a japán ördöglakat szövetség elnöke. Mutatja a videó, ahogy nagy hajbókolások közben összeismerkednek. Na a szövetség elnöke a tévéstáb előtt elmagyarázta, hogyan kell szétszedni. Az öreg a térdét csapkodta örömében, mikor látta a megoldást. Nyugodtan halok meg - mondta.

Ezt a cikket vagy videót keresem.

Mintha az indexen jelent volna meg a cikk.



#beteg #Japán #ördöglakat #ördöglakat szövetség #tévé-stáb
2019. nov. 16. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=ghqWSILCNZE


Forrás:

Google: japanese+old+man+solving|solves+puzzle

2020. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Óh, nagyon köszönöm!

Az útmutatásod alapján megtaláltam azt a videót is amit én láttam:

https://www.youtube.com/watch?v=dqvJg-hRSXs

Köszönöm!

Igen, ez az az index cikk amit olvastam. Nagyon hálás vagyok neked!

Megtanulom mostmár nem ördöglakat szövetség, hanem gyűrűs puzzle :-)

2020. jún. 30. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!