Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az miért van hogy a magyar...

Az miért van hogy a magyar League of Legends playerek ha meglátnak egy másik magyart tegyük fel Ranked Szóló Que-n akkor szinte egyből elkezdi a másikat csesztetni meg írja a chat-be a trashtalkot, ez miért van?

Figyelt kérdés
A magyarok miért vannak már olyan szinten kb mint a polakok?? Nincs egy normális megnyilvánulásuk a másik felé... Csak a trashtalk vagy épp leinteli meg eltrollkodja másik játékát? A magyar nép miért nem próbálja előrejuttatni a csapattársát?? Miért jobb neki ha inkább visszahúzza és ezzel ő sem halad?? Komolyan mondom a magyartól nincs hülyébb nép! :D

2018. nov. 14. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Magyar- Lengyel két jó barát együtt harcol, s issza borát.

Ez elég válasz azthiszem.

2018. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én valahány játékba találkoztam Magyarral mindegyik nagyon segítőkész volt. Egy pár gyökér miatt ne ítélj el egy egész nemzetet. Pl látod itt vagy te is, gondolom Magyar vagy te is és saját magad is lehülyézted, bár szerintem fel se fogtad.

Inkább próbálj barátkozni, mert szerintem szomorú, hogy egy játékba csalódsz és nem baráti köröddel beszéled meg, hanem kirakod ide. Mozdulj ki kicsit, barátkozz és ne csodálkozz, ha a taplóság a való életbe is megtalálható lesz.

2018. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj sajnos van benn igazság, pl egy mmo-ban oylna szerveren jatszom ahol viszonylag sok a amgyar, és sajnos 90%-ban a chaten magyarokat látok trollkodni nem angolokat stb.
2018. nov. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a ,,magyarok meg a polákok csak ilyenek" sablon dumát. EUWn kezdtem egy ideje tolni, ugyanezt csinálja a többi nemzet játékosai. Trollkodnak, throwolják a meccset, nyomatják a trash talkot, stb. Egyáltalán nem nép függő ez bármennyire próbálják sokan beállítani sok platformon.
2018. nov. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

És honnan tudják, hogy a másik magyar? ja, mert bele kell rakni a HUN meg marcika stb dolgokat a fióknévbe.


A játékosbázis eddig is retek volt, ezután is az marad, de ez nem csak magyaroknál van így, hanem mindenkinél. Az, hogy az eune szerver túlnyomó része polák meg magyar megmagyarázza miért csak ez tűnik fel neked.

2018. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!