Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mount&blade warband-ban min....

Nosound kérdése:

Mount&blade warband-ban min. , hány fős sereg kell egy vár elfoglalásához?

Figyelt kérdés
Jelenleg 69 Főből áll a seregem elég jól felszereltek és a kérdés pedig,hogy hány ember kell egy vár elfoglalásához nem egy nagy várhoz,hanem egy kis várhoz biztosan értitek miről beszélek.Köszönöm!

#szerepjáték #Warband #Mount & Blade #lovasság.középkor
2019. nov. 16. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez több tényezőtől is függ. Mekkora a vár védelme, milyen felosztásban vannak a védelmi erők,a vár tulaja jelen van-e(+sereg), illetve hogy neked az a 69 egység pontosan mikből áll.


Ami szerintem már ideális 1 foglaláshoz: legalább 40-50 lövész egység és minimum olyan 50-60 gyalogos(minél fejlettebbek annál jobb). Persze lehet kevesebb egységgel is de ez mondom függ az egységeid szintjétől is. de ha van mondjuk 20-30 legmagasabb szintű gyalogos/lovasod(példának swadiai lovag) és mellé szintén olyan 20-30 maxos lövész(példa vaegir/nord lövész) akkor azzal már simán kivitelezhető a foglalás.

2019. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem és még egy kérdés miért nem tudok a Céhmestereknél termelési céllal földet venni videókban láttam,hogyan működik,de nekem nem is írja lehet ,mert mát Hűbérese vagyok egy királynak?
2019. nov. 17. 07:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak annál a céhmesternél tudsz venni termelési céllal aki: 1. A te általad választott királysághoz tartozik(ha swadia vagy akkor swadia-i váro kell legyen) illetve 2. valamennyire pozitiv viszonyba kell legyél az adott városba(csinálj küldiket céhmesternek,fizess éjjel kocmába 1 sört mindenkinek).
2019. nov. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm.
2019. nov. 17. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!