Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mount and Blade: Worband...

Mount and Blade: Worband Naruto moddal mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a Naruto Era of Shinobi modban nincsen rinnegan,byakugan, Tobi maszk és obito sharingan? Mert olvastam moddb-n erről valamit hogy van de én nem találom.Ha nincs akkor a Naruto Warring States modban van? Csak mert azt sehonnan sem tudom letölteni.Kérlek segítsetek mert a Naruto egy nagyon kedves anime számomra tényleg,és ez a játék is a szívemhez nőtt.

#Mount and Blade: Warband #Naruto mod
2019. aug. 5. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát meg tudlak érteni, én is imádom a Naruto-t is és a Mount and Blade-et is, de ez a játék eléggé ingatag, és még a legjobb modderek sem tudnak egy stabil overhault csinálni neki. Azt javaslom, hogy játssz inkább a vanilla Mount and Blade-del, és ha Naruto-s szerepjátékot akarsz, akkor Skyrimozz! Sokkal stabilabb, és szebb dolgokat is lehet benne csinálni, méghozzá sokkal könnyebben!

[link]

Ez a karakter még egy régebbi kreálmányom, és a Special Edition-nél még jobban néz ki. De ezen kívül sok jutsut is megcsináltam, amik közül sok hasznos is van, csak azok közül most nem tudok semmit mutatni.

2019. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azta...hát nagyon köszönöm,ez egy teljesen korrekt válasz volt és nagyon hálás vagyok érte.Csak még lenne ezzel egy két kérdésem:az egyik az az hogy ez egy openworld játék-e és ha igen tényleg sokféle jutsu van benne?
2019. aug. 7. 16:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Utána néztem és ez egy fantasztikus Naruto mod úgyhogy arigatou gozeimasu :D!!!
2019. aug. 7. 16:19
 4/7 A kérdező kommentje:
egyébként már végignézted a Narutot?
2019. aug. 7. 16:20
 5/7 A kérdező kommentje:
és még annyit hogy a modot honnan lehet letölteni?
2019. aug. 7. 16:26
 6/7 A kérdező kommentje:
bocsi ez lesz az utolsó kérdésem: melyik skyrimot töltötted le?
2019. aug. 7. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, végignéztem az egészet, illetve a Boruto-t is, ameddig kijött.

A modokat arról az oldalról tudok letölteni, ahonnan a képet is küldtem.

A Special Edition-t ajánlom, mert a sima Skyrim

-régebbi

-kevésbé bírja a terhelést(ha sok modod van, gyakrabban lefagy/kilép)

-csúnyább

-régebbi motort használ, és csúnya grafikai hibák is feltűnhetnek(ráadásul tök értelmetlen összefüggésekkel, minthogy villog a tó, ha nincs bekapcsolva az automatikus mentés... wat?)


A modok letöltéséhez visszatérve:

-Be kell regisztrálnod az oldalra a letöltéshez, de teljesen ingyenes, szóval nincs mitől félni.

-Rengeteg más játékhoz is van mod, szóval van választék, illetve figyelj majd oda, mert a sima Skyrim és a Special Edition modjai külön vannak!

-Töltsd le a Nexus Mod Managert, és azzal telepítsd a modokat, mert ha csak bemásolod a fájlokat, abból katyvasz lesz! (van persze más program is erre a célra, de azokat nem ismerem, szóval azokkal nem tudok segíteni)

-Figyelj majd oda a modok követelményeire, mert ha valami hiányzik, jó esetben el sem indul a játék, rosszabb esetben elindul, és csak utána jössz rá, hogy gond van, ami akár a mentésedet is tönkreteheti.


Ha kérdésed van, nyugodtan írhatsz itt is, vagy privátban is(utóbbit biztosan észreveszem). Jó szórakozást! :D

2019. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!