Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Mi van, ha a PS4 játék lemez megsérül?

Sziasztok!

Van néhány játékom PS4-re lemezes formában, amiket nagyon szeretek. Az áruk még mindig nem nevezhető olcsónak, illetve én az a fajta vagyok, aki a kedvenceit szereti lemezes/dobozos formában megőrizni. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy ha mondjuk megsérülne a lemez, és a konzol már nem is olvasná, akkor végleg buknám a játékot? Nincs rá valami mód, hogy hozzáadjam a PSN-es felhasználómhoz? Aktiválókód nem volt a teljes játékhoz a dobozban, csak egy mini dlc-hez, ami a megjelenéskor volt elérhető.

Keress kérdéseket hasonló témákban: PlayStation 4, konzol, játék, lemez, Final Fantasy XV, Uncharted 4

nov. 18. 18:36  Privát üzenet  

A válaszok
Ilyen módon ahogy kérdezed nincsen átmenet a PS Store-ban és a BluRay-en vásárolt játékok között. Ugye fordítva sem igaz, attól még hogy megveszed a PS Store-ban a játékot, nem küldik ki postán a lemezt bónuszként:)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 18. 18:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Persze, csak kicsit igazságtalan, hogy lemezen ugyanannyiba kerül, mint a digitális verzió, és erre nincs semmi lehetőség. Igazán csinálhatták volna úgy is, hogy adnak egy kódot a játékhoz, amivel beaktiválod, és csak akkor tudsz játszani(még lemezzel is), ha be vagy jelentkezve. Így akkor nem kéne amiatt aggódniuk, hogy 100-an játszanak egy lemezzel, de annak sem lenne hátránya, ha valaki szereti polcon tartani a játékait. Na mindegy, akkor ha valamelyik bekrepál, majd megveszem megint. Köszi szépen a választ! :)

# 2/3Időpont nov. 18. 19:08 Privát üzenet

Ezzel az Xbox próbálkozott egy időben, mondanom se kell, nem jól sült el, tekintve hogy internet kapcsolat nélkül nem lehetett játszani semmivel, még offline módban sem:)

Ha a gyűjtést kvázi hobbiból csinálod akkor vegyél mindenből egy bontatlant, és azt rakd el. Ha azért gyűjtöd hogy 5-10-20 év múlva is játszhass velük akkor a PS accountodhoz add hozzá őket szerintem.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont nov. 18. 19:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha megveszem a GTA V-t akkor az megoldható valahogy hogy egy lemezzel ketten (együtt) multizhassunk? Ugyan azon az ip címen
Sokat olvasgattam ez ügyben de hol azt írnak hol ezt, hogy nem régiben vettem egy gyári xbox 360 e slim konzolt és lehet e hozzá játékot kiírni? Ha igen akkor pontosan hogy?
Ha dobozosan veszem meg a Metro Exodus játékot (az Aurora Edition miatt), akkor kapok azért kódot, vagy csak a lemez van?
Red Dead Reademption II telepítése hogyan (PS4)? 2 lemez van a dobozban, szerintem ilyen játékot még sosem telepítettem, hogy kéne?
Tudok majd máskor játszani ha letörlöm?
Mi a baja a NFS Carbonnak?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!