Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hány FPS-el mennek az alábbi...

Hány FPS-el mennek az alábbi játékok XBOX ONE S-en, illetve megéri vagy sem, inkább PS4 S vagy Pro?

Figyelt kérdés
Konzol vásárlás előtt állok és arra vagyok kíváncsi, hogy így PC után mennyire lennék megelégedve a S-el vagy inkább X akkor? FIFA 20, JEDI: FALLEN ORDER, R6S, FORZA. Ezek érdekelnek első sorban. Mennyi az átlag FPS ilyen kaliberű játékoknál? PC-hez képest érződne, hogy nem 60fps, ha esetleg nem lenne meg. Ja és nincs 4k monitorom vagy TV-m. Legutóbb egy PS2-m volt, szóval... .

2019. nov. 19. 02:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Beállításfüggő. :D Amúgy nem fogok googlezni helyetted, tapasztalatból meg annyit tudok mondani, hogy fut szépen, legalábbis én nem vettem észre még sosem gondot, anélkül, hogy tudtam volna adott játék hány FPS el fut.
2019. nov. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

X es Pro akkor nem kell neked mivel nincs 4K tv vagy monitorod.

Ps4 slim 1TB van nekem tokeletesen fut minden. Nem erzodik a 60fps.

2019. nov. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bőven elég a PS4 Slim/ Xbox One S. PC és konzol közötti különbség elenyésző a mostani generációban.
2019. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

A legtöbb konzolos játék 30fpsel fut az alapgépeken (PS4slim, XBO S). A PS4Pro és XboxX gépeken sokban van választási lehetőség, hogy 4K30fps vagy 1080p60fps, de ez nem alap funkció, a fejlesztőkön múlik. Számomra nagyon feltűnő amikor egy 30as játék után játszok egy 60assal és fordítva, de mivel ez játékfüggő, simán megszokod, hogy ez ilyen gyors az meg nem. A sportjátékok mint a FIFA jellemzően 60fpsel mennek mert "csak" egy terem és X játékos van bennük. A Forzából a pályaautós rész a Motorsport 60fps, a szabad világú a Horizon 30fps.


PS2 után nem tudom mennyit játszottál, de ahhoz képest ezek űrtechnológiák :)

2019. nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
PC-hez képest a konzol visszalépés. 60 meg 30 fps elég gáz. Ha PC-rőp mennél konzolra akkor ne tedd, borzalmas lesz. Én 100 fps alatt már nem játszanék a helyedben. Inkább várj PS5-re , ha az már 100 fps felett fog teljesíteni akkor vedd meg, de ha nem akkor hagyd. Pc-n fényévekkel jobb.
2019. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért akarok konzolra váltani, mert a mostani ROG-om lassan nem bírja el az új címeket és nem szeretnék óriási összegért új PC-t vagy Laptopot venni. Inkább egy lightos Acer Swift 1 (sorozat, excel, word, canva stb. elég) és a konzol kombó mellett döntök. Nem vagyok itthon annyit, hogy megérje a 4-500.000-es gép.
2019. nov. 20. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
#5 Nem tudom, hogy trollkodás-e, de 60fps feletti teljesítmény elvárni konzolon teljességgel elképzelhetetlen. Ezért is kerül többe a videokártyád mint maga az egész konzolgép. Már az kisebbfajta csoda lenne, ha a játékok nagy része 60fpsel futna a következő generációban.
2019. nov. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!