Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PC játékok online illetve...

Cr7real kérdése:

PC játékok online illetve multiplayer dolgok hogy működnek?

Figyelt kérdés
Kér hozzá valami bankkártya számot, fizetős? Nem úgy van ha veszek játékot felrakom és mehet az online, nem kell semmi fizetős se kód? Venni akarok majd laptopot is rajta windows 10-el de lehet hogy freedos-at veszek és majd én rátelepítem a win 10-es és ezt azért említettem mert kérdezném azt is hogy a letöltött torrentezet windows 10-ssel lehet online-ozni?

2019. nov. 11. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A Windows legalitásának semmi köze a játékok futtatásához. Az, hogy egy játék milyen rendszer szerint működik, pedig a játék határozza meg. Van havi előfizetéses modellű multiplayer játék is, és olyan is amit csak egyszer megveszel, és korlátlanul játszhatsz vele további díjfizetés nélkül (kivéve mikrotranzakció, de az önkéntes, nem kötelező). A játékot pedig valahogy meg kell venni, ezt online fizetve előre utalással szokás, a bankszámládról leemelve a pénzt (bankkártya adatot kell megadni). Kivétel, ha a játék ingyenes, és a multiplayer módja is ingyenes, akkor csak le kell tölteni és mehet a játék.
2019. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fizetős multiplayerrel játszol akkor kell a bankkártya számod hogy kifizesd. Vagy egyszer megveszed, vagy havonta fizetsz. De vannak ingyenesek is. Tökmindegy honnan van a Windows 10-ed.
2019. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2019. nov. 11. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!