Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem egyre szarabbak...

Csak szerintem egyre szarabbak a mai videójátékok?

Figyelt kérdés
Annyi játék van ami szerintem hülyeség. Pl gear of war kronológia, olyan hülyeség. De a Cysis 3 után már ezt tapasztalom, hogy csak a grafika a lényeg. Miért van ez? Régen vártam sok játékot, ma már az újak már... hát nem is tudom.

2019. nov. 19. 08:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
67%
Más, ez biztos. Tömeggyártásra van ráállva rengeteg franchise, és ezek sokszor vezető pozícióban vannak (pl. CoD, AC, Far Cry, etc.). Én nem gondolom, hogy ezek a játékok rosszak, de ha több epizódot is végigvisz az ember, nagyon kevés újat tudnak mutatni, illetve alig változnak, kevés bennük a kreativitás, törődés. Ez csak az AAA vonalra igaz, AA és indie téren szerintem sok cím semmivel nem rosszabb, mint régen.
2019. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!