Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés
XTRO nevű felhasználó kérdése:

Nem tudok belépni a travian játékba már 2 napja mi lehet a gond?

nov. 19. 10:31  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

nincs senkinek valami ötlete?, s3 serverre nem enged belépni több napja.

# 1/1Időpont nov. 22. 11:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy ideig nem játszottam a wot-al mikor be léptem a játékba el tűnt a minimap és a chat ablak sem jelenik meg Nincs tanklista se, a játék nincs modolva kétszer újra raktam ez sem...
Worms:Revolutionnal lenne problémám. A menüvel nincsen semmi gond, de amikor belépek a játékba sem látok csak a hátteret. Mi lehet a probléma?
Van egy kis problema remelem ti tudtok majd segiteni rajta na a probléma az hogy letöltötem a Minecraft jatékot elinditom na most van a bibi belep a jatékba jo jatszok de a gond...
Attack on Titan játékba amikor regisztrálok csak annyit ír hogy "please wait" és ezt már 30 perce írja. Mi lehet a gond?
Minecraft gond. (többi lent) Hello azt akarom megkérdezni hogy kell a játékba (minecraftba) modokat rakni? (És szeretnék értelmes válaszokat ) (Lécci ne videót küldj! )
A farming simulator 2011-es játékba a multiplayerbe nem lehet belépni laptopról a gépre ha a gépről készitettem a pályát mi lehet a gond? Azt írja ki hogy a mod vagy a dcl nem megeggyez?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!