Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Egy ideig nem játszottam a wot-al mikor be léptem a játékba el tűnt a minimap és a chat ablak sem jelenik meg Nincs tanklista se, a játék nincs modolva kétszer újra raktam ez sem hozott eredményt mi lehet a gond?

Keress kérdéseket hasonló témákban: World of Tanks, hiba

2016. jan. 24. 20:24  Privát üzenet  

A válasz
Probáld frissiteni a videokartya driverét. Vagy a játékban nyomd meg a 'V, Gombot

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. jan. 26. 20:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi annak a játéknak a neve, amelyik Magyar, Pc-re egy párbeszéd ablak meg csak környezetet látod emberek nincsenek TÖBBI lent!?
Steam játék miért nem indul? Többi lent
Regisztráltam a minecraftra és több kliensére is mindegyiket letöltöttem bejelentkeztem majd kiírta, hogy frissítés kész az ablak eltünt, de a játék nem indult el. Mit csináljak?
Megvettem a FIFA 14-et PC-re betettem a lemezt feltelepítette a játékot aktiváltam is rányomok hogy játék az originen belül kijön az a kis ablak ott is rányomok hogy játék de...
Miért nem indul el a League of Legends? Mikor megnyitom akkor, egy fekete ablak jön ki, és aztán eltűnik és ennyi. :/ Kicsi a gépem hozzá?
Terrária. Exe rendszerhiba rákattintok a terrária indito ikonjára és nem tölt be a játék ehejet bejön ez a kis ablak? Terraria. Exe-rendszerhiba Exception Processing Massage...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!