Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismertek olyan mmorpg játékot,...

Ismertek olyan mmorpg játékot, ami magyar nyelvü?

Figyelt kérdés

Gépem adatai:

-4 gb ram

-intel hd videókártya

-intel celeron 2.16 ghz proci

Laptop lenovo ideapad 110


2019. nov. 22. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
ezen runescape talan elfut. amugy tanulj meg angolul
2019. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a játék ajánlatot.

Ami a külföldi nyelvel kapcsolatban írtál, nem lehetséges. 3 évesen komoly fejsérülésem volt, ami miatt egyáltalán nem tudok külföldi nyelveket tanulni. Részleges emlékezet kieséseim vannak.

Amúgy még egyszer köszönöm :)

2019. nov. 22. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 oh bocsi, nem tudtam hogy ilyen problemad van.

metin 2 amugy van magyarul (nem ismerem a jatekot, csak eszembe jutott hogy egy ismerosom gyerekkoraban jatszotta ugyhogy gyorsan raneztem), steamen ingyenes de nem tudom hogy futna-e a gepeden

2019. nov. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A metin 2 simán fut, de meguntam. Ha nincs mmorpg, ami magyar és jó a története, akkor legalább olyan játék érdekelne, aminek a története jó. Lehet pixeles játék, bármilyen. A lényeg, hogy fusson a gépemen :)

Előre is köszönöm :)

2019. nov. 22. 11:53
 5/7 A kérdező kommentje:
és hogy magyar nyelvű legyen
2019. nov. 22. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Innen válogathatsz kedvedre, csak az alap játékot kell vhonnan beszerezned azzal a verzióval, amire a magyarosítást írták. Nem mindegyik tökéletes, de sztem a semminél jobb :)

2019. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2019. nov. 25. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!