Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen hasonló játékot ismerte...

Milyen hasonló játékot ismertek [még] a Life Is Strange-hez képest?

Figyelt kérdés

Azért írtam hogy *[még]* mert volt pár ilyen kérdés itt, de nem igazán fogott meg egyik válasz sem. Tudom hogy még egy pont ilyen játék nincs tudom jól, nem is ez a cél csak hasonló. Az a helyzet hogy 16/L vagyok, és nem igen kötnek le azok a játékok amikben pasi karakterrel kellene játszani, bár nem próbáltam igaz, de érzem hogy nem teljesen tudna lekötni.

Olyan játékot keresek amikben vannak választások, esetleg a választásoktól függhetnének 1-2 dolgok...


[Pl, *SPOILER* mint a Life Is Strange végén ugye mi dönthettünk hogy Chloe meghal, vagy kettőnkön kívül mindenki...*SPOILER*]


Az hogy a játék már amit esetleg tudtok ajánlani annak a vége happy end, vagy nem az lesz, az mindegy

a lényeg hogy picit ilyen csajosabb játékra gondolok ahol lehet picit drámázni, vannak esetleg benne 1-2 vicces jelenetek vagy mosolycsalogató... ilyesmikre gondolok.


Láttam ajánlottátok páran a Walking Dead játékot, nem próbáltam ki, talán videón láthattam az elejét, ...

hát nem igazán hatnak meg a zombik, bár olvastam hogy nem sok van benne a játékba de azért na..x"D


Nem tudom hogy tudtok-e nekem segíteni, remélem igen, az a helyzet nagyon válogatós tudok lenni. :D


Az fontos nekem hogy csak is PC-re tudok letölteni, és ha lehetséges lenne akkor a játékhoz amit irtok legyen magyarosítás [felirat letöltés] ...


Köszönöm mindenkitől a válaszokat / segítséget ♥♥♥!!!



2017. ápr. 2. 07:47
1 2
 1/14 LeonScottKennedy ***** válasza:
Bármelyik Telltale játék, a Wolf Among Us-t ajánlom leginkább, utána a Walking Dead még ami kiemelkedően jó, de a Batman játékuk sem lett rossz. Ilyen témában csajos játék nem nagyon van, legalábbis nem jut eszembe, de ha mindenképpen csajjal akarsz menni akkor nézz szét a Tomb Raider játékok között, igaz, az akció-kaland, nem interaktív-dráma. Mondanám még a Quantic Dream játékokat, ahol ott van egy Beyond Two Souls csaj főszereplésével, de az ps exkluzív.
2017. ápr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ezek többségét ismerem, mármint a Beyond Two Soul-t még Szefinél láttam anno egyszerre meg is akartam venni, magát a játékot asszem teljesen nem néztem végig videón, sőt MAJDNEM vettem is ps3-at de aztán mégse lett belőle semmi, mostanra meg már meg vagyok nélküle.

Hát ha nagyon nem lesz választásom akkor lehet el kellene kezdenem a Walking Dead-et.:S...

bár remélem olyan lesz hogy eleinte nem lesz hozzá kedvem [mert mégsem az én *izlésem* de aztán megtetszene, <- az jó lenne ^^


Mindenesetre köszi a választ :D

2017. ápr. 2. 08:54
 3/14 LeonScottKennedy ***** válasza:
100%

Ez nem "egy zombis játék". Ez egy kőkemény dráma, ahol beleszólhatsz a történésekbe a döntéseiddel. Éppen most megy a Season 3, mondjuk ha neked csak magyarítással jó akkor még várnod kell egy kicsit rá.

Viszont elsősorban a Wolf Among Us-t ajánlom, szerintem tetszene, tegyél vele egy próbát. Máig a legjobb Telltale játék.

2017. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hmm most sajna nem tudom kipróbálni suli miatt de talán tavaszi szünetkörül még az előtt veszek rá 1 pillantást.:)

Köszönöm szépen! :) ♥♥♥

2017. ápr. 2. 20:00
 5/14 LeonScottKennedy ***** válasza:
Nincs mit, remélem megtalálod a neked tetsző játékokat :)
2017. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:) Amit ajánlottál, illetve ajánlottatok, biztos hogy ki fogom próbálni.:) Nem fogok unatkozni az biztos.:))
2017. ápr. 2. 20:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos hogy a tetszésedet elnyerné-e de mondanám talán a mass effect 1/2-t. Ott válaszhatsz női karaktert. A tetteid befolyásolják a végkimenetelt, lehet "romantikázni"... Viszont ez egy lövöldözős játék, amiben zombiszerű lények is vannak. Szerintem nem ilyenre gondoltál de csak ez jutott eszembe.
2017. ápr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A már javasolt Telltale Games játékaiban egyébként akadnak részek vagy egész játékok, ahol női karakterrel vagy, de persze, ettől távolról sem lesznek "csajos" játékok. Ugyanúgy döntésalapú és a történetre helyez nagyobb hangsúlyt, de a játékaik meglehetősen távol állnak a Life is Strange-féle sztoritól.


Pl. a Walking Dead S2-S3-ban Clementine-nal vagy, van külön Michonne-nal is mini-játéksorozat, a Tales from the Borderlands játékban is a fele női karakterrel megy, illetve a Trónok Harca (Game of Thrones) játékukban is van, hogy szakaszosan női karaktert kell irányítani (de ha a TV sorozatot nem nézed, vagy esetleg csak tervezed nézni, nem ajánlom, a története párhuzamosan halad a sorozat közepétől kezdve).

2017. ápr. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát nem nézem sajna a tv-t :S

Köszi azért a tanácsot. Jézusom de korán írtál..:D♥

2017. ápr. 3. 07:22
 10/14 LeonScottKennedy ***** válasza:

#8:

Ezt rosszul tudod, S3-ban Javierrel vagyunk, nem Clemmel. Csupán vannak rövidebb flashbackek, amikor irányíthatjuk Clemet.

A trónok harca játékot én sem ajánlom, ha még nem láttad a TV sorozatot. (ami azért alapműveltség, szóval tessék csak megnézni) Én évek óta nem nézek TV-t, minden sorozatot letöltök 1080p-ben és úgy nézem teljes pompájában, fuck the TV.

Mass Effectet nem hiszem, hogy tetszene neked, az inkább lövöldözős, mint life is strange-féle. Persze aztán ki tudja, egy próbát egyszer mindennel érdemes tenni.

2017. ápr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!