Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti 28 éves férfiként megsértőd...

Ti 28 éves férfiként megsértődnétek, ha ezt kapnátok ajándékba karácsonyra?

Figyelt kérdés

[link]


A párom sokszor mondogatja, hogy tetszenek neki ezek a legók és van is egy legóautó, ami 65.000 Ft. A Lego Technic családba tartozik.


Sajnos arra nincsen pénzem, mert nagyon drága, de szívesen meglepném karácsonyra egy ilyen kicsit olcsóbbal, de ugye ez 7-10 éves korig van a leírás szerint. (A doboza szerint csak 7+)


Szerintetek megbántódna, ha ezt kapná meg?


Nem tudom, hogy egy közel 30 éves férfi mit gondolna, ha ezt lenne az ajándéka.


Szerintetek megvegyem neki vagy inkább spóroljak arra, ami valóban tetszik neki és kapja meg jövőre, mostanra pedig találjak ki mást?


2019. nov. 25. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Ha jól nézel ki és nem vagy segg hülye, akkor mindegy lenne, hogy mit raksz a fa alá. 34 F
2019. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Mindenféle legó gyerekeknek való, tehát akkor miről beszélünk?
2019. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg csalódott lenne.

Azzal nem értek egyet, hogy csak gyerekeknek való, mert sok gyűjtő van.

Pl. rengeteg felnőtt férfi rajong a szuperhősökért, vagy a Staw Wars-ért, és vagyonokat adnak ki a figurákra.

Ha ő ezt szereti, ettől még nem feltétlenül gyerekes.

De nyilván, venni valami hasonlót, amiről lerí, hogy csak az olcsósága miatt vetted, kellemetlen lesz.

Neki is, neked is.

Nem akarom ezzel azt mondani, hogy a karácsony a pénzről szóljon. Mi pl nem is ajándékozunk.

De ha Ti igen, és ezzel ünnepeltek, akkor még kicsit gondolkozz rajta.

Olyan ez, mintha minden álmom az lenne, hogy eljussak a tengerpartra, mert még sosem voltam, de a párom pénz híján elvinne a Tisza tó partjára, mert ennyire futja. Természetesen nem ugyanaz az élmény.


Amúgy nem csak karácsony van egy évben. Szülinapja is lesz, nem? Nem muszáj egy évet várni, ha tavaszra lesz pénzed.

Azt azért megkérdezném, ha nem haragszol meg, hogy mióta vagytok együtt, és hány évesek vagytok?

Egy fél éves kapcsolatban, 20 évesen meg sem fordulna a fejemben ennyit költeni.

De 30 felett, egy több éves kapcsolatban akár többet is, HA VAN RÁ KERET.

Ha nincs, akkor nyilván tárgytalan a kérdés.

De egyébként van rendes munkád, stabil az anyagi helyzetetek? Vagy egyik hónapról a másikra éltek, azért nem fér bele?

Ha nagyon nehezen élsz/éltek, akkor lehet nem egy játékautóra kéne egész évben gyűjteni, mert ennél minden fontosabb.

2019. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 köszönöm az őszinte és normális véleményt.


Ő 28 éves, stabil munkahellyel, én 21 éves egyetemista, de 1 éve stabil munkahellyel rendelkezem, ami nagyon jó egyetem mellé és egész jól is fizet, de nem annyit, hogy 60 ezret erre költsek. 10 ezer forint belefér a karácsonyi ajándékvásárlási keretembe.


És 5 éve vagyunk együtt.

2019. nov. 25. 18:17
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem fog őszinte fejet vágni :D ha meglátja, hogy legó tuti elhiszi, hogy a 65k-s van ott :D

menj vele inkább moziba vagy valahova..

vagy menj el vele a játékboltba és vidd el..kamuzd azt, hogy a kisebbik rokonodnak nézel játékot, majd kérdezd ki erről a véleményét :D..

2019. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 7+ azt jelöli, hogy hétéves kortól.
2019. nov. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát őszintén nem tudom.

Én értékelném,a párod helyében, hogy emlékszel mit szeret.

De mondjuk igen ez visszájára is sülhet, hogy van egy méregdrága legóautó de ez is egy autó csak 5000 ft (nem tom mennyi) és hát autó autó nem?

Bár ha írsz mellé egy levelet, ahol elmagyarázod neki, hogy emlékszel mennyire szereti a legóautót (esetleg egy story még ahol megemlítette, hogy lássa emlékszel mindenre) és hogy mást néztél ki és neharagudjon meg de most csak ezt tudtam megvenni és remélem örülsz neki.

Szerintem ez így is korrekt.

2019. nov. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


A lego tech sokkal bonyolultak, elektromos autó ami telefonos applikációval irányítható. Míg a másik csak egy sima legó autó. Van különbség.


Viszont, ajándék lónak ne nézd a fogát.

2019. nov. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Aha, ezt nem tudtam. Akkor lehet érdemesebb lenne más ajándék után nézni.

2019. nov. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!