Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Darkorbitba hu1 en mi a...

Darkorbitba hu1 en mi a véleményetek a botrol?

Figyelt kérdés

Az a hejzet hogy én is szoktam botolni.

Nem csapkodnak ki,nem is fognak,és most hogy a fél do csinálja...


Nektek erröl mi a véleményetek?



#Játék-Do-Darkorbit-bot
2019. dec. 1. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

A játékot általában azért játsszák, hogy élvezzék, ha már bot kell hozzá, hogy élvezd, felmerülhet a kérdés minek játszol egy multiplayeres játékkal akkor.

Én személy szerint nem támogatom a multis botokat, vagy legyen valakiben elég akarat játszani a játékkal, vagy inkább hagyja akkor.

2019. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazad van,csak a darkorbiton rohadt nehéz fejlődni uridrium hoz jutni stb..

Az uri meg drága ha venni akarnám.

Ezért mindenki botol.

Jó a játék, csak botolni kell ;)

2019. dec. 1. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A fejlesztőknek nyilván az a céljuk hogy minél több pénzt költs rá, hiszen nekik fenn kell tartaniuk a szervereket, fejleszteni kell, hibát elhárítani, meg egy új kocsi is jól jönne stb.

Statisztikák szerint egy ingyenes játékban az emberek többsége több pénzt költ el (akár részletekben, akár egyszerre), mintha venne egy 50-60 eurós egyszemélyes játékot.

Lásd GTA5, Rockstar bevételének a fele az Online rész Shark pénzkártyákból lett tavaly.


Direkt olyan nehéz megszerezni, hogy inkább ha nem akarsz szenvedni költs rá pénzt. Ettől függetlenül én még mindig nem támogatom a botolást.

2019. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De úgy akad a játék,és gyakorilatilag tényleng az egész hu1 botozik.

Amikor még szímvolnalas vplt a játék,akkor kevesebb botos is volt

2019. dec. 6. 07:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval értek egyet. Kérlek ne vedd támadásnak de bot-ozni tényleg nem a legjobb ötlet. Ha kiszúrják hogy bot-ozol akkor végleges account bann-t kapsz és akkor oda minden eddig elért eredményed és az idő amit rá költöttél. Ami a "mindenki botozik" részt illeti, lehet vannak akik bot-oznak és nem bannolják ki őket, DE ők költenek is a játékra. A fejlesztők h.lyék lesznek azt kibannolni bot-ozás miatt aki költ is a játékra mellette, csak azokat bannolják akik semmit nem költenek és úgy bot-oznak.


Illetve még annyit hogyha a Hu1 bot paradicsom akkor nézz szét másik szerveren, meg nem csak magyar verziója van a játéknak. Szintén nem támadásnak szánom ezt de köztudott hogy a Magyar khmmmm... "Magyarul is megjelenő" mmo/mmorpg-k erősen pénz orientáltak. Példának ott a LoL a Riot-tól, avagy a Metin2 a Gameforge-tól. Mind a kettő erősen p2w orientált annak ellenére hogy f2p-ként fút. Meg sajnos a legtöbb Eu szerveres játék ilyen. Én magyar létemre inkább külföldi szervereken tolom(NA főleg vagy keleti társak) ahol több mint 1 óra a szerver órával való eltérés(-6-9 órától egészen a +6 óra eltérésig játéktól függően). Egyszerűen jobban megéri nem Eu szerverekre menni a több f2p content miatt.


Persze ez csak az én véleményem, és kicsit el is tértünk a témától amiért elnézést kérek.


Visszatérve Darkorbit-ra. Ha szeretnél bot-olhatsz de akkor állj készen a következményekre is amikor rajtakapnak. Ha pont olyan napon fogod ki ezt amikor nincsenek épp jó passzban lehet IP alapú bann-t kapsz és akkor arról a gépről/helyről soha többet nem fogsz tudni játszani. Mérlegeld hogy megéri-e az állandó rizikót ez vagy sem. Azt a részt meg nem firtatóm hogy ez mennyire etikus azokkal szemben akik nem tudnak/akarnak bot-ot használni, mivel ez nem rám tartózik. Csupán felsoroltam az érveket mellette/ellene, a döntés jóga a tied.



UI: Bocsánat hogy kicsit hosszúra sikeredett.

2019. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy ha veszel cuccokat,akkor nem raknak ki.

De én már vagy 9 hónapja botolok,és semmi nem történt az accal.

Szerintem nem nagyon foglalkoznak ezzel,max akkor bannolnak ha beküldik,vagy kiírják chatre,de ennek igen kicsi az esélye..

2019. dec. 11. 20:57
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért azt mindenki tudja,hogy a darkorbit mára már nem egy felkapott játék.

Ezért örülnek neki,b hogy valaki játsza a játékott.

Hülyék lennének kitenni ezeket.

Ráadásul 9 hónap az elég sok idő,ha nagyon kiakartak volna rakni,hát kiraktak volna

Vagy nem?

2019. dec. 11. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!