Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan kérdéssel kapcsolatban...

Olyan kérdéssel kapcsolatban akarnák kérdést feltenni, hogy van nekem ugye xbox one játékom és szeretnék bele venni játékokat?

Figyelt kérdés
tehát milyen játékok vannak xbox one ra amik nem olyan nehezek főleg lövöldözős játékok érdekelneének ,de kérlek kíméljetek a cal of dutty uj játéktól mert nagyon nehéz főleg űrben menni vele valami olyan játék kelen ami lövöldözős de hasonló mint a cal of dutty csak könnyebb

2019. dec. 4. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

nézz gameplayeket

de itt van pl a jedi fallen order

ugyan nem lövöldözős, de tökjó

2019. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha köszi szépen majd utánnaérdeklődök
2019. dec. 5. 22:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem bántásból mondom, de ha könnyű fokozatot választasz akkor a Call of Duty és hasonló ismert lövöldözős játékok a legkönnyebbek között vannak. Nem játszottam a legeslegújabbakkal, de easyn a régi CODokban szinte végtelen számú lövést kibírtál és csak akkor haltál meg ha egy ellenfél közvetlenül előtted állt és ütögetett hosszú másodpercekig vagy állandóan felrobbant melletted több bomba.


Lehet, hogy nem az a probléma, hogy lövöldözős, hanem hogy FPS (saját szemszögedből látod). A TPS-kaland (amikor a karaktered mögött van a kamera) játékok jobban beláthatóak mert látod mi van körülötted. A Fallen Order is hasonló, de kezdetnek lehet, hogy olyasmit kellene kipróbálnod, hogy Tomb Raider (2013) vagy Rise of the Tomb Raider (ez a második része). Amit FPSbe tudok ajánlani és szerintem könnyebb az a Titanfall 2 (az első részben nincs sztori mód). A Halo játékok (A Halo Master Chief Collectionben benne van az összes kivéve az ötödik részt) is eleve lassabbak és könnyű fokozaton nagyon nehéz meghalni bennük.

2019. dec. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!