Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft lumia 535 telefon...

Saiyan86 kérdése:

Microsoft lumia 535 telefon milyen játékokat képes elvinni akadások nélkül? Ill véleményt is értékelnék a telefonnal kapcsolatban!

Figyelt kérdés

2015. júl. 15. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
asphalt 8 neha nagyon apro laggokkal, jatekelmenyt nem cseszi el... modern combat 5 lagg nelkul... dead trigger 2 apro laggokkal, de teljesen jatszhato... gyors,fagyas es akadasmentes telefon, marciusban vettem es semmi gondom nem volt vele azota a szeriahibas kijelzot leszamitva amit ingyen csereltek es azota is tokeletes ... egyszer sem fagyott meg le es gyooooooors nagyon egy ilyen aru telefonhoz kepest... legjobb ar ertek aranyu telefon a kategoriaban ;) csak ajanlani tudom
2015. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 535-ön van, nagyon elégedett vagyok. Ami az áruházban van, szinte semmi sem akad! Gyors, jó teló!
2015. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!