Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért annyira sértődősek az...

Miért annyira sértődősek az emberek mostanában a Honfoglalón?

Figyelt kérdés

Egy jó tíz éve regisztráltam, és évekig játszottam, majd sokáig nem. Néhány hónapja játszom újra, és azt látom, hogy van egy ki nem mondott, le nem írt szabály, hogy mindig a legtöbb ponttal rendelkező játékos egyik 200 pontos megyéjét illik támadni. Ha ettől eltérek, a játékosok kb harmada-fele elkezd szidni cseten, hogy miért vagyok agresszív, unfair, biztos robot vagyok, letiltanak, meg ilyesmi (meg általában onnantól kezdve csak engem támadnak).


Régen is volt olyan, hogy egyeseknek nem esett jól, ha levárazták őket, amit még bizonyos szempontból értek is de hát ilyen a játék. Azt viszont fel nem foghatom, mi a baj azzal, hogy megtámadok egy 400 pontos területet, vagy a leggyengébb játékost, ha stratégiailag éppen úgy jön ki. (Márcsak azért sem értem ezt az általában hirtelen felszabaduló utálkozást, mert elvben akár félre is kattinthattam volna.)


Nem jól látom, hogy ez egy játék, amiben az emberek azért játszanak mert szeretnének nyerni?


2019. dec. 4. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

És mi ezzel a probléma? Semmi nem múlik azon, hogy ki nyer a játékban. Szerintem mindenki úgy játssza, ahogy neki tetszik. Van ilyen és olyan is.

És igen, van olyan játékos is, aki nem szereti ha a gyengébbre nyomulsz rá, ezért csak téged fog majd támadni.

Te is úgy játszol, ahogyan akarsz. Viszont vedd figyelembe, hogy nem mindenki azért játszik valamit, mert mindenáron nyerni akar. Valaki csak szórakozni szeretne egy jót.

Ez igaz minden játék esetén. Nem veszi mindenki véresen komolyan.

2019. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ellenem bedobott a játék egy 54-es szintűt, aki 1 mp alatt beírta a telitalálatokat végig, aztán megvertem és elkezdett irogatni hogy "igazi bunkó vagy", "tahó" meg ilyenek...nekem nincs letöltve semmilyen csaló program, ezért biztos bunkó vagyok 😂
2020. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!