Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mostanában lett ennyire...

Mostanában lett ennyire hisztis és gyenge a gamer közösség, vagy mindig is ilyen volt csak én nőttem fel?

Figyelt kérdés
Mikor online játszok, mást le látok mindenhol csak hisztit, anyázást, sértődést, trollkodást, hatalmaskodást, meg gyermeteg bosszúkat. Kiváltképp LOL-ban. Annyira mérhetetlenül gyengék és gyávák lettek a felhasználók, hogy képesek már a játék legelején feladni a meccset. Vagy mikor épp csak egy hajszállal állunk rosszabbul a középjátékban, ami egyik pillanatról a másikra is változhat. Felfoghatatlan. Ha nem tükörsima a győzelem, sokan már lépnének is ki a fenébe. Hol van ezekből a játékosokból a kihívás öröme? És nem mentség, hogy valaki gyerek. Én is voltam 10 éves, és végigvittem a Supermario Bros 3-at NES-en, ahol nem volt mentés. Végigvittem rengetek rohadt nehéz játékot, százszor és ezerszer buktam el, mire végül sikerült, de a kudarcokból tanul az ember. Amúgy is, szerintem abszolút igaz az a mondás, hogy "lose is fun". Nagy kedvenceim a Tower Defense játékok "endless" módja, ahol a végén úgyis kikapsz, de meg kell próbálnod minél tovább húzni. Lol-ba is, ha vereségre állunk, onnantól átkapcsol az agyam tower defense módra, és csak megpróbálok minél tovább kitartani, az is élvesetes, és tanulságos. Miért gyengültek el ennyire az emberek? Hogy lett ilyen mérhetetlen bűzölgő métely a játékosrátsadalom?

2019. júl. 8. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
A LoL mindig is ilyen volt, még 8 éve is, mikor én játszottam vele.
2019. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem így emlékszem rá. 4 éve LoL-oztam utoljára, és és pár napja vettem elő ismét, lenyomtam vagy 10-15 meccset, és teljesen megváltozott minden. De főleg a játékosok hozzáállása. Korábban voltak még pozitív megnyilatkozások, hogy "gl", "ty" "gg", meg "nice skin", ma már ha valaki ír is a chat ablakba, az szinte csak fikázás. Meg ez a feladás dolog... Ezen nem tudok napirendre térni. 15. percnél képesek feladni úgy a harcot, hogy mondjuk 6-8 ra állunk, és minden torony megvan még. Én nyomok rá egyedül a "nem"-re.
2019. júl. 8. 15:59
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A játékostársadalommal egészében véve minden rendben van, csak az ilyen fos játékok mint a LOL nyilván magukhoz illő közönséget vonzanak. Én nem játszom ilyen szarokkal és így nem is idegeskedem, ugyanúgy imádok játszani, mint a NES-es időkben.


Egyébként ha lett volna anno a Super Mario Bros. 3-nak online módja, akkor ott is ugyanúgy hisztiztek volna.

2019. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
A LoL játékos közössége mindig is atom cancer volt, de minden játékban megtalálhatóak az ilyen viselkedésű emberek.
2019. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De miért pont a LoL ilyen? Mert az ingyenes? Habár, korábban nyomtam még más RPG-vel is, mint Lineage II, vagy FPS-eket, de ott is észrevettem egy olyan tendenciát, hogy mig 2005 körül megvolt sokmindennek a varázsa, és talán a játékosok egy része ünnepként élte meg hogy játszhat (mint én gyerekként), ma már abszolúl kötelező időelcsapásnak éli meg sok ember szerintem. Pont mint régen és most a fotózás. Amíg még filmre kellett fotózni, addig minden képnek megvolt a maga ünnepi hangulata. Aztán hogy már kb a sajtreszelővel is lehet fotózni, teljesen elinflálódott a hatása.
2019. júl. 8. 16:23
 6/14 meszike91 ***** válasza:
100%
Sokan a gép előtt vezetik le az ilyen hajlamaikat.
2019. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a LoL ingyenes és nagyon népszerű, fel van hígulva a játékos közösség. Másrészt csapatjáték, tehát a csapat többi tagjára rá tudod fogni hogy miért lose-oltak. Persze az esetek 99%-ában aki hőbörög az se egy nagy pro. Másképp mi a francért bénázik random teamekkel, akkor menjen a saját "profi" csapatával. Egy Fortnite-ba meg hiába béna a csapatod, ha akkora profi vagy kis túlzással te is simán le tudod magadnak hozni a játékot, és ha kiszednek azt nem tudod annyira ráfogni a csapattársakra.
2019. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek a koràbban hozzàszòlòkkal. Azt hozzàtenném,elég sok hisztis magyar lànnyal is összefutok bent.Tizen-huszonévesekkel,anyuci kedvenceivel.Példàul 23éves nõ elmegy ranked közepén teregetni,mert az anyja azt mondja Neki "a jàték megvàr " XD. Nyert helyzetbõl a meccset ìgy buktuk el. Aztàn van egy 23 meg egy 27 éves nõ. Velük jòl szòrakoztam a napokban ,jòkat nevettem rajtuk... Nai.ah és ,Ro.g.0.7,tanuljatok meg jàtszani,nem kell a hiszti xD
2019. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én már minden játékot úgy kezdek, hogy lenémítok mindenkit. Kizárom a külvilágot, mert csak kizökkentenének a folyamatos sirámok. Nekem nincs azzal bajom ha valaki bénázik, mert hibázni emberi dolog. De a feladást azt nem viselem egyáltalán. Volt amikor hárman léptek ki egyszerre, de ketten még tovább játszottunk, és majdnem még úgy is nyertünk, mert az ellenfelek elbízták magukat, és elökörködték. Ha kettő helyet hárman lettünk volna, nyerhettünk volna, mert akkor életem menetét játszottam, és a szövetségesem is eléggé tolta neki. De a hisztis give upperek miatt a legszebb, legepikusabb meneteket mindig elbukjuk.
2019. júl. 8. 17:47
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a játékok egyre könnyebbek, egyre gyorsabb élményt adnak, úgy hígul a játékos közösség is.


Remek példa lesz erre a Classic WoW majd augusztusban, ahol a BfA-hoz szokott emberkék vért fognak izzadni csak a szintezéskor, és menni fog a sírás, hogy " De hát nincs fejlődős cucc, nincs ingyé epic..."

2019. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!