Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta san andreas-ba miért nem...

Gta san andreas-ba miért nem működik az egerem?

Figyelt kérdés
Vettem egy laptopot minden játékkal szépen lehet vele játszani a Multi theft autóban működik az egér de mikor a san andreas-sal akarok játszani ott egyszerűen nem mozgatja még a kamerát sem és a beállításoknál egérre van állítva.

2019. dec. 7. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Jó öreg GTA SA bug. Escape és vissza, amíg nem jó.
2019. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rengeteget csinaltam de nem mukodik az sem
2019. dec. 8. 08:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen OP rendszered van? Win 7/8/8.1? Ha igen, akkor indítsd el a játékot. Ha betöltötte, akkor windowsgomb+s, és keress rá: feladatkezelő. Megnyitod a progit, jobb klikk a GTA _sa.exe-re -> Részletek megjelenítése -> itt is jobb klikk a gta_sa.exe-re -> affinitás beállítása -> mindenhonnan kiszeded a pipát csak a 0-ás prociról nem. Aztán visszalépsz a játékba. Azt nem tudom, hogy Win 10-en is működni fog-e
2019. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt megpróbálom.
2019. dec. 24. 13:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Működött köszönöm!
2019. dec. 24. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!