Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4? (Túl hosszú, kérdés lent)

Sims 4? (Túl hosszú, kérdés lent)

Figyelt kérdés

Tehát... Van egy Origin fiókom ahol az email címem legyen mondjuk xyz@gmail.com, A nevem Xyz, a jelszavam xyz. Ha a letöltött verzión belépek ezzel az emaillel vagy névvel, akkor ugyanazt a profilt dobja be, az enyémet. Viszont ha az Origin weboldalán belépek az emailemmel, akkor egy másik profilt dob be (elvileg ez is az enyém, mert ugye benne van a nevem is, meg az xyz@gmail.com-mal és az xyz jelszóval tudtam belépni), aminek a neve mondjuk legyen Abc. Viszont a weboldalon névvel nem tudok belépni, csak emaillel, így az Xyz profilomba nem tudok bejelentkezni onnan, pedig csak úgy tudom megvenni elektronikusan a kiegészítőket. Mellesleg próbáltam belépni a letöltős Originre úgy, hogy Abc a név és a jelszó xyz, azt úgy engedte, de azon a profilon nyilván nem voltak fent a játékaim. Ilyenkor mit lehet tenni? Online nem tudok vásárolni.


Funfact: Egyszer vásároltam és utána vettem észre, hogy nem Xyz hanem Abc a név interneten. Ezután beléptem a letöltött Originen Abc-be, ott volt a kiegészítő, Xyz-n nem. Az a baj, ha Xyz email címével és jelszavával lépek be, nem abba dob be, így elvileg a webshopon nincs Xyz profilom.


U.i.: Nagyon remélem, hogy érthetően írtam le. Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.



2019. dec. 9. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
megmondom őszintén én elvesztettem a fonalat. abban viszont egészen biztos vagyok, hogy ugyanazzal az emailcímmel két accountot nem lehet csinálni
2019. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, elég bonyolult. Annyi, hogy ha ugyanazzal az email címmel belépek a weboldalra és a letöltöttre, másik profilt hoz be. Ez valószínűleg egy hiba, de az a baj, hogy nem tudom, hogyan lehetne orvosolni.
2019. dec. 9. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
supporttal vedd fel a kapcsolatot. de miért akarnál böngészőben belépni? nem elég a launcher?
2019. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A weboldalról tudnám venni a kiegészítőket.
2019. dec. 9. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
a launcherben is van webshop
2019. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!